RegisterRemind My Password
Sign in

Tunus ve İtalya Sicilya Turu

Tunus TourHammamet TourTunus TourTunus TourTunus Tour
TUNUS VE İTALYA SİCİLYA TURU

Tunus - Kayrevan - Susa - El Cem - Manastır - Hammamet - Kartaca - Nabil

Palermo - Catania - Siracusa - Noto

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

 • Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.
 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların camide toplu olarak kılınması gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Vakit namazlarında abdest alacak ve namaz kılacak temizlikte yer bulunamayabilir. Bu gibi durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanarak cem edilebilmektedir.
 • Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile isimleri değişebilir.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür.
 • Rehberimiz, acentemizin onayı ile tur programında değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
 • Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir. Böyle bir durumda son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.
 • Vizeli turlara katılacak misafirlerimizin iptal ve iade koşullarını okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Şirketimiz aracılığıyla yapılan vize başvurularında şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Vize hizmetimiz danışmanlık, randevu alımı, gerekli evrak bilgilendirmesi, evrak düzeni ve teslimi gibi hizmetleri içermektedir. Vizenin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur ücretinin iadesinde iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Havayolu şirketlerinde sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Yolcunun herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal, iade veya değişiklik yapılamaz.
 • Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşlarında yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak ayrı iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yurt dışı bileti ile birlikte tek bilette düzenlenen bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hat uçuşunda oluşabilecek gecikme vs. durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme ihtimalini kabul ederek geziyi satın almıştır.
 • Ragibe Koçak

  /10

  2020-01-27 00:00:00

  Tunus Turu Güzel bir gezi olarak geçirdik teşekkür ederim

 • Sabiha Özzorlu

  /10

  2020-01-22 00:00:00

  Tunus Turu 18 Ocak çok güzeldi, Evet,çok teşekkür ediyorum Ahmet bey ve feyyaz bey emeği geçenlere, çok güzel geçti inşa llah başka gezide görüşürüz.

 • Öznur İlhan

  /10

  2020-01-22 00:00:00

  Rehberimiz Ahmet bey ve Feyyaz beyden de çok memnun kaldık. Tunus gezimiz güzel geçti teşekkürler...

 • Zeynep Güzel

  /10

  2019-12-21 10:08:00

  Tunus Turu 10 güzeldi.Çok teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi.imkan varsa bundan sonra msj olarak turlarınızdan haberdar olmak isteriz.

 • Ahmet Yılmaz

  /10

  2019-12-20 17:40:26

  Tunus turu ikinci turumuzdu sizinle. çok başarılıydı teşekkürler.

 • Hilal SEYHAN

  0/10

  2019-12-20 16:27:43

  14 Aralık 2019 Tunus turuna katıldım. Tunus mistik bir ülke Fas'ın minyatürü diyebilirim. Sehirleri, çarşıları,kapıları, tarihî yerleri ve denizi ile gidilesi ve görülesi bir ülke Düşünüyorsanız zevkli bir tatil geçirebilirsiniz.Tavsiye ederim. Fası görmeden gittiyseniz eğer kesinlikle bir sonraki ülke seçiminiz Fas olacak. Öyle bir ülke:) Zira ben Fası özledim tunusuda merak ettim ve yanılmadım:) Buraktur ile herhangi bir tura katilmayi düşünüyorsanız ve yorumları okuyorsanız eğer; gercekten cok profosyonel çalışıyorlar. Burakturla 7. Ülkem ve hepside müthis gecti. Konaklama, programa tam riayet, Rehber şecimi akliniza ne gelirse hepsinin bir tık üstünü yapiyorlar. Turlarda hic mi aksama olmaz olur ama yemin ederim Burakturda olmuyor.Özellikle Tur liderimiz Ferit Seker bey; inanin sizi sizden fazla düşününen davranışına, sabrına ve her daim güler yüzlü oluşuna hayran kalacaksınız ve iyiki Burakturla gittim diyeceksiniz. Bu satirlari okuyan varsa reklam yaptigimi dusuneblir. Bende oyle düşünürdüm fakat gercekten yazdıklarım doğru çünkü yaşadım. Hayal etmeyin Burakturla gezin:) Asla pisman olmayacaksınız .Öncelikle Ferit Beye rehberimiz Ahmet Beye ve bütün Buraktur çalışanlarına teşekkür ederim.

 • Mehmet AYDINLI

  0/10

  2019-12-20 05:08:00

  14 Aralık 2019 Tunus Turu çok güzel, iyi organize edilmiş, harika bir kültür turu ve gezisi oldu. Yaşadıklarım, beklentilerimin üzerindeydi. BURAKTUR, gerçekten kültür gezilerinde emsallerine fark atıyor. Özellikle, katılımcılarına olan ilgi ve alakası, tur rehberi seçimi, tarihi ve güncel bilgilendirmeler, otel seçimi, namaz vakitlerine dikkat edilmesi, zamanın verimli kullanılması... takdire şayan konulardan ilk aklıma gelenler. Tur boyunca devamlı bizimle olan firma temsilcisi Ferit Şeker beye, Donanımlı ve ayrıntılı anlatımı ile tur rehberimiz Ahmet beye ve yerel rehberimiz Mebruk beye çook teşekkür ediyorum. Tur fiyatı diğer firmalara göre bir tık pahalı gelebilir ama tur bitince bunu fazlasıyla hakkettiğini anlayacaksınız. Yurtdışı gezi programlarımı, Buraktur a göre ayarlamaya devam edeceğim. Not: Daha önce Umre ve Kudüs turunu da Buraktur ile yapmıştık, onlar da aynı şekilde güzeldi. Başka turlar ile de gittim Kudüs'e, ama Buraktur farklı.

 • Bitmeyen Tur

  0/10

  2019-12-18 16:24:00

  14 aralık Tunus turuna katıldım ve çok keyif aldım, İyi bir tur programı ,iyi bir tur yönetimi, ciddi ve sorumluluk sahibi bir lider Ferit by ve bilgili bir rehber Ahmet By ile doya doya ve gerçekten de ''huzurlu '' bir gezi geçirdim, Burak tur'a , bütün sorumlulara ve uyumlu tur arkadaşlarıma teşekkür ederim. Saygılarımla

 • Kenan FANİ

  0/10

  2019-06-10 09:38:00

  Tunus Turuna 2019 Haziranda ailecek katıldık.Çok şükür huzurlu bir şekilde seyahatimizi yaparak memleketimize ulaştık.Seyahat boyunca Burak Tur bizleri her zaman olduğu gibi aile ortamında hissettirdi hiç bir olumsuzluk yaşamadan her ley yolunda gitti.Her türlü inanç hassasiyetlere dikkat ederek bizlere yardımcı olan burak tur yetkililerine teşekkür ederim .Yurt dışı seyahati düşündüğümüzde her zaman ilk önce burak tur aklımız a geliyor ve önce Buraktur web sitesine bakarız. Her şey için teşekkürler.

 • Murat Yıldırım

  0/10

  2019-04-28 10:28:00

  21.Nisan-24Nisan tarihleri arasında Burak Tur vasıtasıyla Tunus gezisine eşimle beraber katıldık.Burak Tur kısa bir zaman diliminde görúlebilecek ve dersler alınabilecek bir tarihi ve kültürel mirası tanıma fırsatı sunan bir program yapmış.Rehberimiz Bora Bey, dersine çok iyi hazırlanmış olarak, doyurucu bilgiler vermenin yanında; esprileri ilede hoş vakit geçirmemize gayret etti.Burak Tur'un genel müdürü Sayın Ahmet ŞEKER beyin bizlere refakat ederek seyahatimize katgı sağlayıp renk katmasıda bizi son derece memnun etti.Turun son gününde ifade ettiğimiz gibi, ziyaret edilen mekanın açılış ve kapanış saatlerini önceden tespit ederek plan yapılmasında fayda vardır.Kafilemizin değerli mensuplarının tutum ve davranışları da gezimize ayrı bir zevk ve değer kattığını da unutmamak gerekir.Dileriz kalıcı dostluklara yeni kapılar açılır.Yeni seyahatlerde buluşmak ümidiyle hoşçakalın ve Allah' a emanet olun.Murat YILDIRIM E.Vali-Arabulcu

 • Aykut Ülkeok

  0/10

  2019-04-27 20:49:00

  21-24 Nisan Tunus turuna katıldık, çok güzel geçti elhamdulillah, ilgi ve alaka için çok memnunuz, edepli bir firma, namaz vakitleri ne olan hassasiyet lerinin olması bizi çok daha memnun etti, deneyimliler tekrar gitmek istediğimiz yerler olunca ilk tercih edilecek firma

 • Nalan Taştabanoğlu

  0/10

  2019-04-26 20:47:00

  Huzurlu bir ortam Muhterem insanlar ve Tur müdürümüz Ahmet beyin bilgili anlatımlarıyla Çok beklentimiz olmadığı halde keyif alıcı Bol sohbetli alışverişli bir seyahat oldu Inşallah Burak turla başka bir seyahatte beraber olmayı çok isteriz sevgiler selamlard

 • Büşra Öğütlü

  0/10

  2019-04-26 20:46:00

  Annemle birlikte firmanızla katıldığımız ilk seyahatimizdi. Güzel ve güvenli bir seyahat oldu. Genel olarak memnun kaldık. Ahmet bey ve rehberimiz Bora beye teşekkür ederiz. Bundan sonra başka seyahatlerde karşılaşmak ümidiyle...

 • Nihal Çağman Türkmen

  0/10

  2019-03-04 12:22:00

  Burak Tur ile Tunus Seyahati yapmak imkanı buldum. Tadı damağımda kalan güzel seyahatlerden biri oldu. Çünkü Burak Tur güzel organize oluyor, en işinin ehli rehberlerle çalışıyor, seyahat düzenlediği mekanları iyi tanıyor ve küçük sürprizlerle günü şenlendiriyor. Buradan seyahatimizin güzel geçmesini sağlayan çok kıymetli Ferit Şeker ve rehberlerimize gönülden teşekkür ediyor, her daim güzel insanlarla karşılaşmalarını diliyorum.

 • Yavuz Değirmencioğlu

  0/10

  2019-01-23 15:53:00

  Herşey çok güzeldi. Bu bizim Burak Turla Fas-Endülüs,Hindistan ve Mısırdan sonraki 4. turumuz. Hepsi birbirinden güzeldi. Tunus turunun da ilki ile müşerref olduk. Tüm vaatlerin yerine getirildiği gibi extradan jestleri de olan bir aile gibi bir tur hikayesi bizimkisi... Aslında bunları anlatması çok zor yaşamak gerek. Tüm dostlara tavsiye ediyorum. Selam ve saygılar...

 • Nurhan Sarıoğlu

  0/10

  2018-09-28 00:04:00

  15-20 Ağustos 2018 Büyük İtalya turuna 2 kızımla birlikte katıldım ve çok memnun kaldım. Daha önce değişik vesilelerle ismini çok duyduğum bu turu deneyimleme fırsatım olmamıştı.Kızlarımla birlikte İtalya'ya gitmeye karar verdiğimizde eşim özellikle Burak tur ile gitmemizi istedi. İyi ki de öyle olmuş. Tur liderimiz Arif bey ve tur rehberimiz Ertürk bey her konuda çok bilgili, ilgili ve kibar insanlardı. Her konuda bizlere çok yardımcı oldular ve ilgilerini esirgemediler. Hatta ellerinden gelenin fazlasını yaptılar diyebilirim. Tur grubumuz da çok naif insanlardan oluşuyordu. Hepsi ile tanıştığıma çok memnun oldum. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. İtalya'ya gitmeyi düşünenlere Burak Turu özellikle ve kesinlikle öneririm. Ben de başka turlarda Burak Turun tekrar misafiri olmayı çok isterim.

 • Cüneyt Yüceyıldız

  0/10

  2018-02-09 22:49:00

  27ocak 3 subat 2018 fas ispanya turuna eşim ile katıldık gurup lideri ferit şeker kardeşim ve rehberlerimiz son derece ilgili idiler özellikle namaz vakıtlerine hassas davranmaları bizleri çok memnun etti özellikle turdaki gurubumuz la bir aile gibi olduk bundan sonrada burak tur ailesi ile beraber olmak isteriz...

 • Necat Çelenk

  /10

  2017-10-02 20:31:00

  Leyla ve Necat Çelenk 02- 09 Eylül 2017 tarihleri arasında, Burak Tur´la, Fas ve Endülüs (İspanya) turuna katıldık. Fas, Kazablanka, Atlas Okyanusu, Marakeş, Cebelitarık boğazı, Endülüs ve Elhamra, bizim çok görmek istediğimiz yerlerdi. Tur programları, transferler, kaldığımız oteller, zamanlama, gecikme yaşanmaması, gezi boyunca uymamız gereken kuralların özellikle anlatılması ve de özellikle seçilen rehberlerden ve kaptanlarımızdan çok memnun kaldık. Yemekler olsun, ikramlar olsun herşey gerçekten çok güzeldi. Fas- İspanya seyahatimiz boyunca bize çok güzel eşlik eden ve değerli bilgiler veren Ferit Beye, Arif Beye, tur rehberlerimize ve sevgili Tur arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda yeniden sizlerle yeni bir organizasyon yapmak umuduyla.

 • Nihal Çağman Türkmen

  /10

  2017-10-01 20:24:00

  02-08.09.2017 tarihleri arasındaki Fas- Endülüs turuna katıldım. Burak Tur\'un misafirperverliği gerçekten göz dolduruyor. Tur lideri Ferit Şeker Bey\'e gösterdiği yüksek misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor ve açıkçası işine gösterdiği hassaiyetinden ötürü kendisini kutluyorum. Rehber seçimleri de takdire şayan. Açıkçası elden gelenin en iyisinin yapılmasına azami gayret gösterilmiş. Gezinin Endülüs ayağında bu özen daha da aşikar oldu. Milli ve manevi değerlerimize gösterdiği hassaiyet ve üstlendiği temsiliyetin farkında oluşundan dolayı Selahattin Bey\'e de çok teşekkür ediyorum. Yaptığı ilk icraatın otobüse harita asmak oluşundan işini ne kadar hakkıyla yaptığı belli olmuştu zaten. Allah her zaman yardımcısı olsun. Fas rehberimiz de gerçekten çok donanımlıydı . Onunla da daha iyi zamanlarda bu ziyareti gerçekleştirmek belki daha iyi olurdu. Fas hakkında başka bir kişiden edinmemiz mümkün olmayan bilgiler edindik. Dolu dolu ve tadı damağımda kalan bir gezi oldu. Tura katılan arkadaşlara da nezaket ve anlayışları için teşekkürler. yeni gezilerde buluşmak üzere inşallah.

 • Günnur Aydoğdu

  /10

  2017-09-14 19:54:00

  Kurban Bayramı Fas-Endülüs Turuna katıldım. Sitede belirtilen gezi proğramı aynen uygulanmıştır. Benim teşekkür etmek istediğim kısım ise İspanya'daki rehber seçimidir. Bilgili, donanımlı ve bunları aktarmasını bilen bu rehber seçimi için Burak tura çok teşekkür ediyorum. Gezerken, aynı anda, gerçekten bilgilendim...

 • Nuray Kurşun

  /10

  2017-08-19 23:15:00

  11-14 ağustos 2017 tarihinde ailemle birlikte İtalya turuna katıldık. Bu Burak Tur ile katıldığımız ikinci tur proğramı. Tadı damağımızda kalan bu gezi için başta Burak Tur yetkilileri olmak üzere, Ferit Bey'e, rehberimiz Neslihan Hanım'a, yerel rehberlere teşekkür ediyoruz. Ayrıca katılımcıların birbirlerine gösterdikleri nezaket ve saygıdan dolayı herbirine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Burak Tur ekibine mecralarında başarılar dileriz.

 • Pınar Üşümez

  /10

  2017-07-19 23:01:00

  Esselamu aleyküm. 2017 Ramazan Bayramı Fas & Endülüs & İspanya turuna katıldım. Vizemizin son anda yetişmesi büyük bir süpriz oldu. Kısmetmiş ki oraları gidip gördük elhamdülillah. Çok güzel yerler, herkese tavsiye ederim. Bir yandan sevinirken bir yandan hüzünleniyor insan. Müslüman beldelerinin elden çıkışı, özellikle de müslümanlara yapılan işkenceler aşırı bir üzüntü veriyor. Bu bir ders olmalı bizlere aslında. Gidip görmek lazım bu hisleri anlayabilmek için. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah. Rabbim müslümanlara birlik versin. Kudüs e de Burak Tur la gitmeyi planlıyorum inşallah. Ferit Şeker Bey'e bizlere hep yardımcı olması ve bizleri desteklemesinden dolayı çok teşekkür ediyor, tüm Burak Tur ekibine başarılarının devamını diliyorum.

 • Makbule Yaman

  /10

  2017-07-14 22:57:00

  Burak turla Fas-İspanya turuna eşim ve çocuklarımla katıldık. Bizim için unutulmaz güzellikte bir tur oldu. Endülüs'ü anlamak adına öncesinde Fas'ı görmemiz çok daha güzel oldu. Fas masal gibi bir ülke. Herkesin ziyaret etmesini özellikle tavsiye ederim. Burak Tura, Ferit Beye ve Fas-İspanya gezimiz boyunca bize değerli bilgiler veren tur rehberlerimize çok çok teşekkür ederiz. Bu tura ikinci kez gitmeyi şimdiden çok istiyorum. Merak edenlere Burak turla gitmelerini tavsiye ediyorum.

 • Rümeysa Yücer

  /10

  2017-07-06 22:51:00

  2017 Ramazan Bayramında Fas- Endülüs turuna katıldım, son derece rahat, keyifli, bilgilendirici ve eğlenceli bir gezi oldu. Neden Burakturu tercih etmeliyim diyosanız; 1- Donanımlı rehber ve detaylı bilgilendirilme sizin için önemliyse, 2- Kaliteli ve uyumlu kişilerle seyahat etmek, anlaşabileceğiniz insanlarla karşılaşmak isterseniz, 3- Hassasiyetlerim, ortak hassasiyet olsun derseniz, 4- Diğer turlarda; grup ayrılığı ve bölünmesine yol açıp sizi sürekli bir seçim yapma noktasına getiren ekstra turlardaki karar süreçleri ile uğraşmak istemiyorsanız, 5- Profesyonel olmayan turlardaki aksaklıklar, bekletilme süreleri, tecrübesizlikten kaynaklanan sorun ve tatsızlıkların başınıza gelmesini istemiyorsanız, 6- En sonunda "İyi ki" ile başlayan cümleler kurmak ve tatmin olmak istiyorsanız Son olarak (foto çekmekten) defalarca grubun gerisinde kalıp zaman zaman kaybolduğumuzda bizi sabırla bekleyen, bulup getiren yetkilimiz F.Şeker'e de şükranlarımızı sunuyorum.

 • Günay Kesler

  /10

  2015-09-30 20:36:00

  17-24 Eylül 2015'de katıldığımız Endülüs-Fas gezisinde emeği geçen herkese; özellikle sabrı, ilgisi ve güler yüzüyle memnuniyetimizi sağlamaya çalışan M.Ferit Kardeşimize, gezi noktaları ile ilgili bilgilendirme konusunda rehberlerimize, gezimizi güven ve huzurlu bir şekilde tamamlayacak şekilde organizasyonu yapan Buraktur’a teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 • Aydın Demircan

  /10

  2015-09-30 20:31:00

  Fas ve İspanya da Endülüs Emevi devletinin tarihi mirasını ve ihtişamını bizzat görerek ve zaman zamanda hissettiğim bir tur oldu...kısa bir sürede oldukça başarılı bir o kadar bilgi yoğunluğu içerisinde neşeli ve bereketli bir tur olduğu kanaatindeyim...Fas 'ın Argan yağı, nane-yeşilçayı, tajin de yapılan yemekler vs tatmak yanısıra Chez Ali Show u oldukça beğendim. Tanja dan bindiğimiz gemi ile Cebel-i Tarık dan geçiş ve kısa bir TEFEKKÜR yaptığımız tarifaya çıkışımız, ardından İşbiliye(Sevilla)-Cordoba-Grana da da Endülüs medeniyetini oldukça bilgili ve uzman İspanya rehberimizin anlatımları ile iliklerimize kadar kendi adıma hissetim. 1720 km lik Tur boyunca yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kazandığımızı da belirtmek isterim. Bütün bunlara vesile olan Burak Tur yetkililerine ve rehberlerine çok çok teşekkür ediyorum...

 • Müberra Tigin

  /10

  2015-09-26 20:27:00

  Arkadaslarimin tavsiyesi uzerine gittigim 2015 Kurban Bayrami FAS-ENDULUS TURundan son derece memnun kaldim. Rehberlerimize ve tur liderimize cok tesekkur ediyorum .

 • Nilgün Kızılaslan

  /10

  2015-09-25 19:58:00

  2015 Ramazan bayramında Buyuk Endülüs turuna katıldım.. Cok başarılı, keyifli, güvenli ve huzurlu bir seyahatti.. Neyi,nerede yiyecegiz, abdestimizi nerede alacagiz,namazımızı nerede kılacagiz; hersey ince ince hesaplanmisti..Tur liderimize, rehberlerimize ve bilhassa Buraktura cok tesekkur ediyorum.. Baska seyahatlerde de tercihimin Burakturdan yana olacagini dusunuyorum..

 • Esma Görür

  /10

  2015-09-05 10:14:00

  2015 ramazan bayrami Fas Endülüs gezisine 5 arkadaşımla katıldım. Burak turu Internetten buldum ve vize işlemleriyle ilgili ufak aksaklıklar olsa da 8 günlük gezimiz son derece olması gereken gibi güzel ve huzurlu geçti. Yol, rehber, otel ve diger hizmetlerde göstermiş oldukları titizliklen dolayı Burak tur yetkili ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Burak tur seyahat yelpazesini genisletip Batı ve Avrupa ülkelerine de daha çok açılırsa her zaman tercihimiz olacaktır. "Seyahat etmek kitap okumak gibidir bir iki yerle kalması kitabı bitirememek gibidir" demişler . Selam ve saygı ile..

 • Fatma Kırış

  /10

  2015-05-07 19:41:00

  Merhaba. Kastamonu'dan yazıyorum sizlere. Tek başına bir bayan dil bilmeden yabancı bir ülkeye bilmediği bir turla gider mi, eleştirileri arasında çıktım yola. İyi ki de çıkmışım. Güven, ilgi alaka, namaz vakitlerindeki ve helal yiyeceklerdeki hassasiyet gerçekten üst düzeydeydi. Açıkçası bir şirket soğukluğuyla değil bir aile sıcaklığı ile karşılaştım. Gerek sahipleri gerek bürodaki çalışanları oldukça titiz ve sorumluluk sahibi olduklarını gezi programında yazan her şeyi gerçekleştirerek göstermiş oldular. Burak Tur ile ilk seyahatimi Endülüs'e gerçekleştirdim. İspanya ve Fas mutlaka görülmesi gereken yerler. İspanya'yı yazmayacağım herkes tarafından malum zaten. Ama Fas'a da mutlaka gidilmeli. Bu sebeple iki ülkenin bir arada olması çok iyi bir fikir. Fas'ın kendine has otantik dokusu ilginç. Sonraki ziyaret yerim yine Burak Tur ile (önceki turdan memnun kaldığım için) Kudüs-ü Şerif oldu. Burada da verilen sözlerin her biri harfiyen yerine getirildi. Güvenlik konusunda hiçbir problem yaşamadık. Her iki ziyaret yerinden tur şirketinden ziyadesiyle memnun kaldım. Hele hele tek başına seyahat etmeyi düşünen bir bayansanız hiç tereddütsüz Burak Turu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tek şikayetim lütfen gezi yelpazesi biraz daha genişlesin. İyi ki varsınız. Teşekkürler. Not: Burak Tur ile gezi programına düşünen kişilerle tavsiyelerimi düşüncelerimi Burak Tur aracılığı ile paylaşabilirim.

 • Yavuz Değirmencioğlu

  /10

  2015-02-01 10:18:00

  Burak tur ile eylül 2014'de Büyük Endülüs turuna katıldım. Tüm vaatler yerine getirildi. Tur liderimize ve Burak Tur'a teşekkürler. . .

 • Aynur Bayka

  /10

  2014-12-17 10:19:00

  2014 Kurban Bayramı Fas-ispanya turunun katılımcısı olarak kaliteli hizmetinizden dolayı tebrik ve teşekkür ederim. Kusursuz bir gezi oldu, elhamdulillah.

 • Nurgül Çeçe

  /10

  2014-08-06 19:16:00

  Büyük Endülüs Turu, sözcüklerin anlatmaya yetersiz kaldığı bir seyahat... İç dünyanıza ve geçmişe yapacağınız özel bir yolculuk... Fas'tan başlayıp İspanya'da devam eden bu seyahatte hem gurur hem de hüzün var.. İslamı, ilim ve irfanı batıda yaşatan Endülüs gururlandırıyor... Düşmana karşı birleşemeyip yok olan Endülüs ise hüzün ve gözyaşı dolu.. "Endülüse Ağıt" şiirini dinleyerek yapacağınız yolculukta kendinizle, geçmişle ve günümüzle yüzleşiyorsunuz... Maneviyat yüklü Endülüs Turu kesinlikle Burak Tur'la yapılmalıdır. Bu duyguları yaşamama vesile olan Burak Tur'a özellikle tur liderimize, fas ve ispanya rehberlerimize ve katkılarıyla hissiyatımı güçlendiren katılımcı arkadaşlara sonsuz şükranlarımla... Vesselam...

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0242 524 54 40
 
arif@ernebooking.com
Hotel
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
TNSİT30HAZ20G5
TRY
TRY
TRY