RegisterRemind My Password
Sign in

Özbekistan Turu 6| Semerkand, Buhara, Taşkent

Özbekistan TourÖzbekistan TourÖzbekistan TourÖzbekistan TourÖzbekistan Tour

Vizesiz Özbekistan Turu

3 Gece Konaklamalı

Semerkand - Buhara - Taşkent

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

 

 • Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.
 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların camide toplu olarak kılınması gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Vakit namazlarında abdest alacak ve namaz kılacak temizlikte yer bulunamayabilir. Bu gibi durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanarak cem edilebilmektedir.
 • Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile isimleri değişebilir.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür.
 • Rehberimiz, acentemizin onayı ile tur programında değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
 • Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir. Böyle bir durumda son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.
 • Vizeli turlara katılacak misafirlerimizin iptal ve iade koşullarını okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Şirketimiz aracılığıyla yapılan vize başvurularında şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Vize hizmetimiz danışmanlık, randevu alımı, gerekli evrak bilgilendirmesi, evrak düzeni ve teslimi gibi hizmetleri içermektedir. Vizenin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur ücretinin iadesinde iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Havayolu şirketlerinde sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Yolcunun herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal, iade veya değişiklik yapılamaz.
 • Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşlarında yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak ayrı iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yurt dışı bileti ile birlikte tek bilette düzenlenen bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hat uçuşunda oluşabilecek gecikme vs. durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme ihtimalini kabul ederek geziyi satın almıştır.
 • Handan-Ahmet Arpacı

  0/10

  2019-04-09 22:13:00

  8-18 Mart tarihleri arasında Orta Asya turuna(Özbekistan-Tacikistan) katıldık. Tüm detaylar incelikle düşünülmüştü. Turdan çok memnun kaldık. Emeği geçenlere teşekkür eder, bu beldelere gitmek isteyenlere Burak Tur’u tavsiye ederiz.

 • Funda Pehlivan

  0/10

  2019-03-21 15:58:00

  Mart 2019 Orta Asya Turu ile Bizi bu güzel beldelere götüren oradaki manevi iklimi görmemize vesile olan Ahmet Şeker bey ve oradaki rehberimiz Şeref Bey e teşekkürler. Burak tur olarak ilk seyahatim ve herşey çok güzel ayarlanmıştı programda hiç boşluk yoktu dolu dolu geçti elhamdulillah. Yılların birikimi ile olmamış denecek hiçbirsey bırakılmamış aksine Burak tur ile tekrar gitmek nasip olur inşaAllah diye düşünebildiğiniz bir tur programı hazırlanmış.Emeği geçenlerden Allah razı olsun inşaAllah.

 • Funda Pehlivan

  0/10

  2019-03-21 13:18:00

  Mart 2019 Orta Asya Turu ile Bizi bu güzel beldelere götüren oradaki manevi iklimi görmemize vesile olan Ahmet Şeker bey ve oradaki rehberimiz Şeref Bey e teşekkürler. Burak tur olarak ilk seyahatim ve herşey çok güzel ayarlanmıştı programda hiç boşluk yoktu dolu dolu geçti elhamdulillah. Yılların birikimi ile olmamış denecek hiçbirsey bırakılmamış aksine Burak tur ile tekrar gitmek nasip olur inşaAllah diye düşünebildiğiniz bir tur programı hazırlanmış.Emeği geçenlerden Allah razı olsun inşaAllah

 • Ahmet Özen

  0/10

  2019-03-20 17:00:00

  buraktur la 5.yurtdışı seyehatimi özbekistana yaptık.daha önceki turlar gibi son derece verimli geçti.çok memnun kaldım.rehberlik konaklama ve Ahmet Şeker beyinilgi ve alakası ayrıca şeref beyin rehberliğinden çok memnun kaldım.mükemmel bir organizasyon oldu .yeni turlarda buluşmak dileğiyle.

 • Pınar Üşümez

  0/10

  2019-03-19 13:17:00

  Esselamu aleyküm. Orta Asya Turundan henüz dönmüşken ayağımızın tozu ile hemen yorumlarımızı yazalım inşaAllah; Öncelikle Burak Tur'a bu güzel yerlere ve manevi atmosferleri bol olan, müslüman kardeşlerimizle bolca selamlaşacağımız yerlere düzenledikleri mükemmel organizasyonlar için teşekkür ederim. Yurt dışına 2 kere başka firmalarla da gittim fakat Burak Tur un yanından bile geçemezler gerek organizasyon gerek namaz vakti ve abdest alma yeri ve gerek lokanta ayarlama konusunda. Kısacası Burak Tur u çok başarılı buluyorum MaşaAlllah. Tacikistan ve Özbekistan ise zaten bizden bir parça, oralarda gezinirken yörük olmamız sebebi ile dedeme benzeyen bir çok dedeler gördüm ve etobur olmamın sebebini de daha iyi anladım :) çünkü çorbalarında ve salatalarında da et kullanıyorlar ve çok et yiyorlar, üstelik de etleri çok lezzetli, sırf somsa denilen ve içinde kuzu dana eti olan böreği yemek için bile gidilebilecek bir ülke Özbekistan. Hem Tacikistan hem Özbekistan tarihi camileri, manevi büyükleri, estetik tarihi eserleri, bakınca kendinizi tarifsiz yerlerde hissedeceğiniz koskoca çinili tarihi eserleri, tertemiz sokakları, sürekli selam veren, hiç tereddüt etmeden size evinin kapılarını açan içten samimi insanları ile mükemmel yerler. Herkese gitmesini tavsiye ederim ve belki somsa yemek için tekrar giderim ilerde :) Bu arada kuru kayısısı mükemmel, giderseniz almadan dönmemenizi tavsiye ederim, 2 kilo almıştım, tüm valizimi kuru kayısıyla doldurmadığıma pişman oldum :) Tekrar selam eder, herkese bol Burak Tur lu, huzurlu seyahatler dilerim....

 • Nihat Osmanoğlu

  0/10

  2019-03-18 14:34:00

  SICAĞI SICAĞINA, Mart 2019 Özbekistan turuna dair. Rezervasyondan, gidiş hazırlıklarına, karşılanmadan, rehberliğe, konaklamalardan, yemek ve ikramlara kadar kusursuz bir standart sunuldu. Ahmet Şeker beyin ilgi ve alakası,rehber Şeref beyin samimiyeti ve sunumları gerçekten çok güzeldi. Programın doluluğu ve manevi atmosfere özen üst düzeydeydi. Programda olup da gidilmeyen yer kalmadı. Seyahat grubu da bir o kadar candan ve kurallara riayetkardı. Hasılı mükemmel bir turdu, emeği geçen herkese tebrikler ve teşekkürler.

 • zekai GENÇ

  0/10

  2018-07-17 12:15:00

  Çok nezih bir grupla Burak Tur ayrıcalığı ile 29 Nisan 2018-07.07.2018 tarihleri arasında katılmış olduğumuz Orta Asya (Tacikistan/Özbekistan) turundan çok memnun kaldık. Eşim ve kızım da öyle. Gezi boyunca gezinin maksadınına en uygun ortamları temin konusunda Burak Tur'un gösterdiği hassasiyet her türlü takdire şayandı. Rehberlerimizden de çok memnun kaldık.Bir sonraki gezi için tercihimiz gene tereddütsüz Burak Tur olacak. Emeği geçen herkese, başta Ahmet Şeker Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Mehmet Dikici

  /10

  2018-06-05 18:05:00

  Geçen yıl ifa ettiğimiz hac vazifemizden sonra Nisan ayı içerisinde yıllardır hayal ettiğimiz Özbekistan seyehati unutulacak gibi değil.Herşey okadar mükemmeldiki emeği geçen başta Ahmet ŞEKER beyefendiye ve ekibine sonsuz teşekkürler.Burak Tur la seyehat anlatılmaz ancak yaşanır.Saygılarımla

 • Pınar Üşümez

  0/10

  2018-03-30 09:18:00

  Esselamu aleyküm, 18-24 Mart arası katılmış olduğum Hindistan turundan çok memnun kaldım. Tüm rehberlerimiz her gittiğimiz yer için ayrı ayrı bilgiler verip nerede ne yapmamız ve yapmamamız gerektiğini söylediler. Hindistan için; İlk gittiğinde ya hiç beğenmez ya da aşık olursun demişlerdi. Galiba ben aşık olanlardanım, fırsatım olursa defalarca gidebilirim. Her şeyden önce maneviyatı çok yüksek, insanın kalbi ferahlıyor. Eskiden beri hayallerimde olan Hint kıyafetlerinden çok uygun fiyatlara bir sürü alma fırsatım da oldu, ellerime desenli Hint kınası yaktırma fırsatım da - gerçi müşterim olmasa bunu yapamazdım sanırım - Sözün kısası Hindistan'dan oraya aşık olmuş biri olarak ayrıldım. İnşaAllah tekrar gitmek nasip olur. Gitmek isteyen herkese Burak Tur ile gitmelerini tavsiye ederim çünkü bana göre manevi büyükleri ziyaret edemedikten sonra o ülkeye gitmenin çok bir anlamı yok açıkçası. Tekrar teşekkür ederim.

 • Hülya & Sıddık Görük

  /10

  2018-03-29 14:23:00

  18/3/2018 Hindistan turuna eşimle birlikte katıldık gezimiz çok güzel geçti emeği geçen herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz özellikle ferit beye titiz çalışmalarından ve alakalarından dolayı çok teşekkürler ayriyeten emir beye Ahmet beye Her konuda yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyoruz kendimizi. aile içinde hibi hissettik her şey istediğimiz gibi gelişti ilk defa gidiyoruz burak turla Çok memnun kaldık her şey için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz başka turlarda beraber olmak umuduyla başarılarınızın devamını diliyoruz Allaha emanet olunuz.

 • Ezgi Bobur

  /10

  2017-02-26 22:39:00

  Özbekistan turu harika geçti.

 • Necdet Tosun

  /10

  2016-03-09 10:00:00

  Hindistan seyahati, İmam-ı Rabbani başta olmak üzere birçok Allah dostunun türbesini ziyaret ve Hindistan'ı daha yakından tanıma fırsatı verdi. Burak Tur'a teşekkürler, tüm katılımcılara selam ve sevgiler.

 • Abdurrahman Salih Baltacı

  /10

  2016-02-27 10:11:00

  Selamun aleyküm Burak tur sahibi ve yöneticilerine teşekkürler ediyorum. Sömestri kudüs ziyareti programıyla mescidi aksaya gittik. Organizasyon çok güzeldi. Peygamberler beldesi kutsal Kudüs ve Filistin çok güzeldi. Bize tur liderliği yapan Abdullah bey çok güzel hizmetlerde bulundu, Rabbim razı olsun. Rehberimiz Muhammed beyde belde ve tarihiyle ilgili bizlere çok güzel bilgiler sundular. Rabbim razı olsun. Bu güzel beldelerin İsrail işgalinden en yakın Zaman'da kurtulması duasıyla...

 • İsmail Taşpınar

  /10

  2016-02-11 10:12:00

  Ailemle birlikte 4-7.02.2016 tarihleri arasında düzenlenmiş olan Kudüs turuna katıldık. Turun organizasyonu, rehberlerin ve tur sorumlusunun insani ilişkileri; grubun uyumlu oluşu çok güzel bir gezi tecrübesini yaşamamıza vesile oldu. Gezi rehberinin özellikle Filistinli oluşu ve belli bi eğitim düzeyine sahip olup Türkçe biliyor olması yerel konuları doğrudan ve orada yaşayan birinden öğrenmemize vesile olması çok güzeldi. Önümüzdeki seyahatlerde mutlaka Burak Turu düşünüyoruz ve Kudüs turuna katılacak olanlara tavsiye ediyoruz.

 • Müberra Tigin

  /10

  2015-09-26 20:27:00

  Arkadaslarimin tavsiyesi uzerine gittigim 2015 Kurban Bayrami FAS-ENDULUS TURundan son derece memnun kaldim. Rehberlerimize ve tur liderimize cok tesekkur ediyorum .

 • Fatma İmran Bayburtlu

  /10

  2015-09-01 10:06:00

  Halam ve kuzenimle birlikte hindistan turuna katıldık. Burak turla olan ilk yurt dışı gezimden cok memnun kaldim. Ulke sartlarina gore sunulan imkanlar mukemmeldi. Tum burak tur ailesine, Ahmet şeker Bey'e, orda bizleri rahat ettirmek için elinden geleni yapan rehberlerimiz Ammar Bey'e, Habibullah Bey'e ve Mirac Bey'e cok teşekkür ediyorum. Allah nasip ettigi surece BURAK TUR NEREYE BIZ ORAYA...

 • Hacı Ali Erkaya

  /10

  2015-06-26 10:08:00

  13 Mayıs 2015 Kudüs Turu'na ailemle katıldım. Kudüs, El Halil, Beytüllahim, Eriha, Yafa gibi tarihi ve kutsal mekanları gezdiren, bilgilendiren zamanı iyi kullandırıp Mescid-i Aksa'da umre tadında seyahat imkanı sağlayan Burak Tur'a ve çok değerli rehberleri Abdullah Bey'e ve Muhammed Bey'e teşekkür ederim. Bir başka seyahette buluşmak üzere Allaha emanet olun.

 • Fatma Kırış

  /10

  2015-05-07 19:41:00

  Merhaba. Kastamonu'dan yazıyorum sizlere. Tek başına bir bayan dil bilmeden yabancı bir ülkeye bilmediği bir turla gider mi, eleştirileri arasında çıktım yola. İyi ki de çıkmışım. Güven, ilgi alaka, namaz vakitlerindeki ve helal yiyeceklerdeki hassasiyet gerçekten üst düzeydeydi. Açıkçası bir şirket soğukluğuyla değil bir aile sıcaklığı ile karşılaştım. Gerek sahipleri gerek bürodaki çalışanları oldukça titiz ve sorumluluk sahibi olduklarını gezi programında yazan her şeyi gerçekleştirerek göstermiş oldular. Burak Tur ile ilk seyahatimi Endülüs'e gerçekleştirdim. İspanya ve Fas mutlaka görülmesi gereken yerler. İspanya'yı yazmayacağım herkes tarafından malum zaten. Ama Fas'a da mutlaka gidilmeli. Bu sebeple iki ülkenin bir arada olması çok iyi bir fikir. Fas'ın kendine has otantik dokusu ilginç. Sonraki ziyaret yerim yine Burak Tur ile (önceki turdan memnun kaldığım için) Kudüs-ü Şerif oldu. Burada da verilen sözlerin her biri harfiyen yerine getirildi. Güvenlik konusunda hiçbir problem yaşamadık. Her iki ziyaret yerinden tur şirketinden ziyadesiyle memnun kaldım. Hele hele tek başına seyahat etmeyi düşünen bir bayansanız hiç tereddütsüz Burak Turu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tek şikayetim lütfen gezi yelpazesi biraz daha genişlesin. İyi ki varsınız. Teşekkürler. Not: Burak Tur ile gezi programına düşünen kişilerle tavsiyelerimi düşüncelerimi Burak Tur aracılığı ile paylaşabilirim.

 • Oğuzhan Acar

  /10

  2015-02-02 10:22:00

  Burak Tur'la Kudüs turundan akşam döndük. Bir kaç ufak problem hariç her şey çok güzeldi. (Bunun için programdan önce katılımcıların kaç kişiyle otelde konaklamak istediği tercihine uygun rezervasyon yapılmalı) Özellikle şirketin ikram ettiği son öğle yemeği unutulmaz. İlk fırsatta tekrar Kudüs'ü Burak Turla ziyaret etmek istiyorum. Teşekkürler Burak Tur.

 • Mustafa Everdi

  /10

  2014-12-27 10:15:00

  29 Temmuz - 4 Ağustos 2014 tarihlerinde ÖZBEKİSTAN seyahatine katıldım. Buraktur tur programında belirtilen her şeyi yaptı ve her yeri gezdirdi. Çok memnun kaldım. Bu kalitede bir hizmet her türlü takdirin üstündedir. kendilerini tebrik ediyorum.

 • Erdal Özdemir

  /10

  2014-12-15 19:19:00

  2014 yılında Burak Tur ile İran'a turuna katıldık. Organizasyon, rehberlik hizmetleri,ulaşım ve konaklama çok güzeldi. Başta Ahmet Bey olmak üzere tüm Burak Tur camiasına teşekkür ederiz. “Türkler Orta Asya’dan Anadolu’ya İran koridorundan geçerek gelmişlerdir. İran’ı görmeden Anadolu’yu anlayamazsınız. Edebiyatımız, genel kültürümüz, mimarimiz İran’sız anlaşılamaz”

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0242 524 54 40
 
arif@ernebooking.com
Hotel
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
ÖZB2AGU20
TRY
TRY
TRY