RegisterRemind My Password
Sign in

Kudüs Turu 1 / 2019

Kudüs Sokakları TourMescid-i Aksa Kompleksi TourKubbet-üs Sahra TourMescid-i Aksa TourKudüs Sokakları TourBurak Mescidi Duvarı TourKubbet-üs Sahra TourMescid-i Aksa TourKubbet-üs Sahra Tour

KUDÜS (MESCİD-İ AKSA) TURU

Tel Aviv - Kudüs – Eriha - Lût Gölü (Ölü Deniz) – El Halil – Beytüllahim – Yafa

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…
 • Otel seçiminde Mescid-i Aksa'nın yakın çevresindeki oteller tercih edilmektedir. Otellerimiz Beytüllahim vb. Mescid-i Aksa'ya uzak yerlerde değildir.
 • Erken kayıt indirimi tur hareket tarihinden 90 gün öncesine kadar yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
 • Erken kayıt indiriminden faydalanabilmek için kapora ödenmesi gerekmektedir.
 • Vize için en geç evrak teslim tarihi seyahatten 1 ay öncesidir.
 • Seyahat tarihi itibariyle en az 7 ay geçerliliği olan çipli pasaport gerekmektedir.
 • Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.
 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile ismi değişebilir.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4'lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür.
 • HÜSEYİN AYCAN

  0/10

  2019-05-21 12:50:00

  Hollandadan Ramazan Kudüs programına katıldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. özellikle Tur liderimiz Emrullah bey ve Rehberimiz Muhammed beye teşekkür ederim.

 • M. Köprülü

  0/10

  2019-05-20 10:25:00

  16-19 Mayıs 2019 tarihli Kudüs gezisine katıldım, öyle güzel yerler ki anlatılmaz yaşanır, Ramazan içerisinde gitmemizde ayrı bir güzellik oldu, Tur liderimiz Emrullah beye her türlü fedakarlığından ve Kudüs'lü Rehberimiz Muhammed beye binlerce kez teşekkürü bir borç biliriz, Turdan çok memnun kaldım, Rabbim gitmeyen ve gitmek isteyen herkese nasip etsin, oralar bizimdir yalnız bırakmayalım, imkanı olan hiç beklemesin mutlaka ziyaret etsin derim. Hayırla kalın...

 • Halil İbrahim Yıldız

  0/10

  2019-05-20 09:25:00

  Burak tur ile 16 mayısta Kudüs turuna katıldım. Gayet memnun kaldım. Tur liderimiz Emrulla beye ve Rehberimiz muhammed beye teşekkürler. . .

 • Alperen Ünal

  0/10

  2019-05-20 09:20:00

  Kudüs turu için gerek tur öncesi bilgilendirmeler, nazik yaklaşımları çok başarılıydı. Tur günüyle beraber havalimanından itibaren aldığımız hizmet daha da etkileyici hale geldi. Sağolsunlar her an destek oldular. Gerek tur sırasında anlaşmalı otelleri, gerek oradaki organizasyonları, gerekse rehberlik hizmetleri çok başarılıydı. Özellikle tur lideri Emrullah Bey'e ve tüm Burak Tur çalışanlarına teşekkürler. Her şeyiyle çok memnun kaldığımız bir tur oldu.

 • Şenay Takkım

  0/10

  2019-05-20 08:09:00

  16 mayıs 2019da katıldığım Kudüs turundan Burak Tur sayesinde cok memnun kaldım. İlgili calisanlari sayesinde icim rahat bi sekilde harika bir 4 gun gecirdim. Hic bir sıkıntı yasamadim buradan Emrullah beye cok tesekkur ediyorum ve herkese Burak turu tavsiye ediyorum.

 • Fikret Pirahmetoğlu

  0/10

  2019-02-18 14:29:00

  3 gece 4 günlük kudüs turuna Burak turla katıldık. Allah cc ziyaretimizi kabul etsin. Ne söz verildiyse fazlası ile yerine getirildi. Tur yöneticisi iskender demir hocaya güleryüzü ve ilgi alakası için tur rehberimiz Muhammet Abusbitana yaptığı rehberlikte israil filistin gerçeğini kutsal topraklarım tarihçesini ayrıntıları ile anlatması yapılabilecek en güzel rehberliği yapması çok güzeldi. Kendilerine ve Burak Tur yönetimine bu güzel organizasyonlarından dolayı teşekkür ederim. Mağdur olmadan hikaye dinlemeden gerçekleri en doğru şekilde öğrenmek ve görmek istiyorsanız tereddütsüz Burak türü tercih edebilmesini.

 • Elif Ok

  0/10

  2019-01-31 21:48:00

  Eşimle katıldığımız Kudüs seyahatinde Burak Tur vesilesiyle oranın duygusunu hissettirerek bizlere rehberlik eden Muhammed Bey ve rahatımız için nezaketle gayret gösteren Arif Bey e teşekkür ederiz.Cok memnun kaldık, yeni turlarda görüşmek üzere insallah😊

 • Fatma KASÇI

  0/10

  2019-01-29 17:13:00

  Tur ile bir şehri gezerken otel,yemek,ulaşım gibi faktörler tabi ki önemlidir ama en önemlisi size rehberlik eden kişinin donanımlı bir bilgiye sahip olmasıdır yoksa geriye sadece taş duvarlar ve anı fotoğraflarından başka bir şey kalmıyor.Ruhu olan Kudüs gibi şehirleri gezerken size medeniyetler geçişini gözler önüne serecek, o taş duvarların ruhunu ve maneviyatını sizlere hissettirecek Filistinli Muhammed Bey gibi; herkesle tek tek ilgilenen, turun sonunda bizlere güzel jestlerde bulunan Arif Bey gibi Rehberlerinizin olması büyük ayrıcalık olur. Bizlere bu imkanları sunan Burak Tur ailesine Teşekkür Ederiz.

 • Sonel Yılmaz

  0/10

  2019-01-28 19:33:00

  Daha önce umreye umreye gidip çok memnun kaldığımız Burak Turu bu kez de Kudüs turu için hiç tereddüt etmeden seçtik.Eşim ve iki çocuğumla katıldığım bu ziyaretten de çok memnun kaldık. Tur lideri Arif beyin nezaketi ve ilgisi, rehberimiz Muhammed beyin samimi ve içten anlatımlarıyla çok güzel ve dolu dolu bir üç gün geçirdik.Bu gezimizde emeği geçen herkese teşekkür eder, yurtdışı gezilerinizde gönül rahatlığıyla Burak Turu seçmenizi öneririm.

 • Esra Çolak

  0/10

  2019-01-28 19:05:00

  Burak Tur’un 2.Kudüs seyahatine katılmış olmanın mutluluğuyla yazıyorum bu satırları.O güzel beldeleri böyle güzel bir grupla ve böyle ilgili bir tur şirketiyle gezmiş olmak ayrıcalıklı bir durum.Tur boyunca herkesle ve her şeyle ilgi halinde bulunan grup liderimiz Arif Bey’e ve o toprakların ruhunu hissettiren rehberimiz Muhammet Bey’e çok teşekkür ediyorum.Bundan sonraki tek adresimiz Burak Tur olacak inşallah.

 • Abdullah OK

  0/10

  2019-01-28 14:27:00

  Eşimle birlikte Kudüs Turu-2 programına Burak Tur ile katıldık. Gerek organizasyondan ve gerekse de Tur yetkilisi Arif Bey ile rehberimiz Muhammed Bey’in ilgisinden çok memnun kaldık. Çok samimi ve doyurucu bir gezi oldu.

 • Neşe BULUT

  0/10

  2019-01-28 12:53:00

  Şubat tatilinde 2. Kudüs turuna arkadaşım ile katıldık.Her anlamda çok memnun kaldığımız bir tur oldu. Oradan aldığımız yerel rehberimiz oldukça donanımlı, bilgili, samimi bir insandı. Turumuzun lideri Arif Bey bizlerle ilgilendi ve çok iyi rehberlik yaptı. Müşteri memnuniyetinin çok önemsendiği bu gezi için başta Arif Bey olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun. Çok teşekkür ediyorum.

 • Şeyma

  0/10

  2019-01-28 00:33:00

  Sömestre tatilin de ben ve annem katıldığımız 2. Kudüs turunda iyi ki burak turu tercih etmişiz diyoruz, karşılamaları, ilgi ve alakaları gerçekten çok güzeldi, Bize farklı şehirlerden dostluklar kattı, Arif hocamıza ve Muhammed hocamıza bize kutsal topraklarda rehber oldukları için çok teşekkür ederiz, bundan sonra ki seyahatlerimizde inşallah öncekiğimiz burak tur olacak

 • Mehmet Fatih YELMEN

  0/10

  2018-11-26 11:54:00

  Şu anda bu satırları okuyorsanız muhtemelen sizin de bizler gibi aklınızda bazı sorular vardır.Bu soruların benzer olduğunu varsayarak 14-17 Kasım 2018 tarihli Kudüs turumuzun çok verimli ve memnun edici geçtiğini buraya yazmak ve endişelerinizi bir nebze olsun gidermek istiyorum.Öncelikle site tasarımları hem eşimin hem benim dikkatimizi çekmişti.İşlerini ciddiyetle yapan bir firma olduklarını hissettik ve turun her aşamasında bu hissiyatımızda yanılmadığımızı gördük.Ahmet bey oldukça özverili bir beyefendi ve rehberimiz Filistinli Muhammed bey de Kudüs tarihine oldukça hakim bir beyefendi.Merak edenler için belirtiyorum, Muhammed beyin konuşması gayet güzel anlaşılıyor, kulaklık sistemi kullanılıyor, ne zaman isterseniz su ikramı (pet şişe şeklinde) yapılıyor.Konakladığımız otelin Mescid-i Aksa bölgesine mesafesi yürüme hızınıza göre 8-10-12 dakika kadar ki oldukça makul bu...Oteldeki yemekler yeterli...Fakat ülkemizin hizmet sektöründe esasında bazı açılardan mükemmele yakın olduğunu da hatırlatmak gerekir.Kısacası, olumsuz bir şey bulabilmek için insanın hakikaten kendini zorlaması gerekiyor.Emek veren tüm Burak Tur ekibine teşekkür ederiz.Başka bir tur için uygun zamanı kolluyoruz.

 • Emel Açıkgöz

  0/10

  2018-11-20 19:57:00

  14_17 Kasım 2018 Kudüs turuna eşimle birlikte katıldık. İnternetten bulduğumuz Burak tur hakkında hiç bir bilgimiz olmamasına rağmen geziden sonra nekadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu gördük. Yapılan yorumlar ve açıklayıcı program bilgisi bize güven vermişti. Öylede oldu. Gezi çok güzeldi. Fakat oraları çok hüzünlü. Bir Müslüman olarak herkesin oraları ziyaret etmesi gerektiğini düşünüyorum. Acizane tavsiye ediyorum.. Bu gezide bize eşlik eden Ahmet şeker beye ve rehberimiz Muhammed beye çok çok teşekkürler....

 • Mehmet Ergün Sak

  /10

  2018-11-19 23:57:00

  6 ay içinde burak turla önce iran sonra balkan ve son olarak kudüs turuna katıldik gerçekten gidilen yerlerde gezilecek yerlerin tesbiti,organizasyon rehberlik hizmetleri mükemmeldi,inşallah burak turun programında olan tüm turlara gitmekte kararlıyız,herkese nasip olması dileğiyle selamlar.

 • Recep ÖZCAN

  0/10

  2018-11-19 15:35:00

  14-17 Kasım 2018 tarihlerinde Kudüs turuna eşim ve kızımla katıldım. Daha sadece umreye gitmiştim. Kudüs turu benim için bir deneyim oldu. Aslında fazla bir beklentim yoktu. Programda belirtilen yerleri en iyi şekilde gezdik. Gerçekten benim için hep deneyim oldu hemde gezilen yerler hakkında bilgilendim. Bu bilgilenmemle yerel gazeteye bir yazı yazdım gönderdim. Geziyi birkaç yazı ile daha anlatmayı düşünüyorum. Rehberimiz Muhammed beyin anlatımı bana büyük katkısı oldu. Filistin, Kudüs, Mescidi Aksa, orada yaşan peygamberler ve İsralle ilgili karışık bilgilerim yerine oturdu.Yaşayarak öğrenmek en güzeli ben bunu yaşadım. Başka turlarla da İnşaallah yaşarım. Ahmet beye ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Rehberimize teşekkür ediyorum. Selamlar...

 • Yusuf şaşi

  0/10

  2018-11-18 15:59:00

  Tüm Ezberleri bozan Buraktur ile kudüs turu bir harikaydı.Bize kutsal topraklarda ibadet imkanına vesile olan Başta Şeker gibi biri Ahmet şekere Rehberimiz Muhammet Beye Emrullah ve Ümit beye teşekkür ederim.

 • Hatice okumuş

  0/10

  2018-11-18 15:45:00

  10 yıllık hayalim olan kudüse burak tur ile katıldım Kusursuz organizasyon. müthis bir hisle ayrılmanın heyecanı yaşattığı için Önce Allaha Şükrediyorum sonra Ahmet Şeker Bey ve rehberimiz Muhammet Beye Teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Zeynep Özdemir

  0/10

  2018-11-03 19:46:00

  2018 25 Ekim-28 Ekim Kudüs turuna kardeşim ve üç kuzenimle birlikte katıldım. Hepimiz ilk yurtdışı deneyimimizi Kudüs’e yapacak olmanın heyecanını yaşıyorduk. Peygamberler şehri Kudüs’ü görme Aksa’da namaz kılma, tarihi mescidleri peygamber makamlarını ve kiliseleri gezme imkanını Burak tur ile yaşadığımız için mutluyuz. Yaşanılan öngörülemez aksiliklere rağmen sıkıntısız geziyi tamamlamamıza yardımcı olan tur sorumlusu Murat Bey ve Filistin’de rehberimiz olan Muhammed Bey’e teşekkürler.

 • Elif Oktay

  0/10

  2019-03-24 18:44:00

  Burak Turla 20-23 mart Kudüs Turuna katildik. Tur lideri Murat Bey ve Rehberimiz Izzettin beye Kendim ve Ailem icin cok tesekkur ediyoruz,Allah Razi olsun. 4 gun boyunca bizleri cok guzel bir sekilde gezdiren Murat beye , mekanlari ,olaylari ve peygamberleri ayetlerle,hadislerle ve aciklamalariyla bize anlatan Izzettin beye ,soforumuze tesekkur ederiz.Allah C.C. isteyen tum Muslimanlara ziyareti nasip etmesini,bizlere de tekrar gorebilmeyi nasip etsin.Allahu Teala Filistinli kardeslerimizin bu zulumden en kisa ve en hayirli sekilde kurtarmasini diliyoruz,biz inaniyoruz ki Rabbimizin Vadi gerceklesecek ve kardeslerimiz feraha kavusacaktir,bu kardeslerimiz bizim ulkemizi cok seviyor,bizde onlari cok seviyoruz ,en kisa surede tekrar Inssllah gorusmek uzere.

 • Filiz Selman

  0/10

  2019-03-24 15:01:00

  Selamün aleyküm İlk defa katıldığımız Kudüs turunda bize o manevi iklimi yaşatan Burak tura çok teşekkür ederiz. Ekip liderimiz Murat Beye nezaketi ve ilgisi için rehberimiz İzzettin Beye de bize yaşattığı manevi güzellikler için çok teşekkür ederiz. Yeni turlarda görüşmek üzere

 • Cüneyt Apal

  0/10

  2018-09-11 13:36:00

  Burak Tur'un 6-9 eylül tarihli Kudüs turuna iştirak ettim. Beklediğimin çok üzerinde bir seyahat oldu. Emrullah bey tur esnasında çok yardımcı oldu, her türlü kolaylığı gösterdi. Rehberimiz Muhammed Bey Kudüs'de yaşayan ve gerçekten bölgeyi çok iyi bilen bir rehber, kendisinden çok istifade ettim. Herkese Kudüs'e gitmelerini ve görmelerini tavsiye ederim. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

 • Betül Dursun

  0/10

  2018-07-16 19:21:00

  11-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Kudüs turu beklentilerimin çok çok üzerindeydi. Konaklama, ulaşım ve rehberlik hizmeti açısından kusursuzdu. Hem manevi açıdan doyumsuz bir deneyim yaşamış olarak hem de Filistin davası ve dinler tarihi konusunda aydınlatıcı bilgiler edinmiş olarak Türkiye’ye döndük. Bundan sonraki seyahatlerimde kesinlikle Burak Turu tercih ederim. Emeği geçen herkese teşekkürler...

 • Hümeyra Zerdeci

  0/10

  2018-07-16 14:11:00

  Kudüs'ü merak edip araştırmaya başladığım zaman Burak Tur buldum hem içerik hemde fiyat açısından bana makul gelmişti ama gidene kadar nasıl geçecek acaba gibi tereddütlerim vardı. Tura başlamadan son 1 haftadan itibaren ilgileri alakadar olmaları otel kalitesi, rehberin bilgisi ve destinasyon noktaları her şey çok iyiydi. daha önceden çok bilindik turlarla seyahat etmiş biri olarak söylüyorum ki Burak Tur sizi müşteriden ziyade misafir olarak görüp ilgileniyor. Bir daha seyahatimde hiç düşünmeden başka tur şirketlerine bakmadan gözüm kapalı güvenip satın alırım ve kesinlikle tavsiye ederim. Tekrardan Burak Tura çok teşekkür ederim:)

 • Kübra Nur Kaya

  0/10

  2018-07-06 14:26:00

  28 Şubat-4 Mart tarihleri arasında düzenlenen Kudüs turuna katıldım. Her anı dolu dolu geçti. Kudüs'ün göklerde yapılıp yere indirildiği ve ayetlerle tasdik olunan kutsallığı ziyadesiyle hissediliyor. El-Halil'de Harem-i İbrahim'in mahzun hali insanı derinden yaralıyor. Eriha Ölü Deniz ibret vesilesi... Kısaca Kudüs ve Filistin mutlaka görülmeli. İlgili,sabırlı,anlayışlı tavırlarından ve aktardıkları kıymetli bilgilerden ötürü Sn. Muhammed Bey'e ve Sn. Abdullah Bey'e özel teşekkürü borç bilirim.

 • Pınar Üşümez

  0/10

  2018-03-30 09:18:00

  Esselamu aleyküm, 18-24 Mart arası katılmış olduğum Hindistan turundan çok memnun kaldım. Tüm rehberlerimiz her gittiğimiz yer için ayrı ayrı bilgiler verip nerede ne yapmamız ve yapmamamız gerektiğini söylediler. Hindistan için; İlk gittiğinde ya hiç beğenmez ya da aşık olursun demişlerdi. Galiba ben aşık olanlardanım, fırsatım olursa defalarca gidebilirim. Her şeyden önce maneviyatı çok yüksek, insanın kalbi ferahlıyor. Eskiden beri hayallerimde olan Hint kıyafetlerinden çok uygun fiyatlara bir sürü alma fırsatım da oldu, ellerime desenli Hint kınası yaktırma fırsatım da - gerçi müşterim olmasa bunu yapamazdım sanırım - Sözün kısası Hindistan'dan oraya aşık olmuş biri olarak ayrıldım. İnşaAllah tekrar gitmek nasip olur. Gitmek isteyen herkese Burak Tur ile gitmelerini tavsiye ederim çünkü bana göre manevi büyükleri ziyaret edemedikten sonra o ülkeye gitmenin çok bir anlamı yok açıkçası. Tekrar teşekkür ederim.

 • Hülya & Sıddık Görük

  /10

  2018-03-29 14:23:00

  18/3/2018 Hindistan turuna eşimle birlikte katıldık gezimiz çok güzel geçti emeği geçen herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz özellikle ferit beye titiz çalışmalarından ve alakalarından dolayı çok teşekkürler ayriyeten emir beye Ahmet beye Her konuda yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyoruz kendimizi. aile içinde hibi hissettik her şey istediğimiz gibi gelişti ilk defa gidiyoruz burak turla Çok memnun kaldık her şey için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz başka turlarda beraber olmak umuduyla başarılarınızın devamını diliyoruz Allaha emanet olunuz.

 • Soner ÇOBAN

  0/10

  2018-03-27 09:04:00

  24.01.2018 tarihinde eşim, 9 ve 13 yaşlarında iki kızımla Kudüs turuna katıldık. Her din için kutsal sayılan topraklarda; dağarcığımızda birçok eksik taşın yerine oturduğu dolu dolu üç mübarek gün yaşadık. Sn Abdullah Malkoç ve Sn Muhammad Abusbitan şahsında tüm Burak Tur çalışanlarına; gösterdikleri samimiyet, kardeşlik ve bizim için mihenk taşı teşkil edecek, unutamayacağımız bu kutsal gezi için şükranlarımızı sunarız. Tadı damağımıza kaldı. Şimdiden özledik. Her Müslümanın mutlaka gitmesi veya zeytinyağı göndermesi gerekliliğini herkese anlatıyor ve ilk fırsatta Kudüs nöbetine kaldığımız yerden devam edebilmek için can atıyoruz. Yüz sene öncesine kadar, dört yüz sene huzur ve adaletle yöneten atalarımızın mirasına sahip çıkmaya çalışan yürek dostlarına muvaffakiyetler dileriz. Allah’a emanet olunuz.

 • Baki İşlek

  /10

  2018-03-21 13:00:00

  28 ŞUBAT 4 MART Tarihleri arasıda KUDÜS Turuna katıldık tur süresince BURAK TURUN Vaad etiği bütün görmemiz gereken yerleri çok güzel bir şekilde gerçekleştirildi bilhassa Kudüs’te kaldıgımız otel çok güzel di BURAK tur yetkılılerıne çok teşekkür ederim

 • Uğur İnan

  0/10

  2018-03-06 13:10:00

  Şubat sonunda Kudüs ziyaretine katıldık. Allah'a şükür hiçbir sorun ile karşılaşmadık. Rehberlerimizden, otelimizden, transferlerden çok memnun kaldık. Kudüs'ten zaten hiç bahsetmeye gerek yok; peygamber kokulu hüzün dolu bir büyük alem. Ve belki Kudüs'ün Filistin'in bizden istediği tekrar tekrar gidip nöbetçisiz bırakılmamak. Geleceğiz inşallah Kudüs, geleceğiz...

 • Ayşe Çivril

  0/10

  2018-02-16 11:02:00

  2018 sömestr tatili'nde düzenlenen Kudüs seyahatine katıldım. Güvenli ve saygın bir ortamın hazırlanmış olması mutluluk vericiydi. Bölge ile ilgili tarihi geçmişimiz ve bu güne dair bilgilerin paylaşılması bilgi dağarcığımızı zenginleştirdi. İlgimi çeken diğer gezilere de katılmayı arzu ederim. Gezi sürecinde katılımcılarla yakından ilgilenen grup sorumlusu Abdullah Bey' e teşekkür ederim. Ayşe ÇİVRİL

 • İsmail Çebi

  /10

  2018-02-09 14:04:00

  kudüs 2.ci sömestre tur'una katıldık beklentimiz tamam'en karşılandı diye bilirim .özellikle abdullah malkoç bey'e profesyonel yönetimi için çok çok teşekkürler

 • Neriman Esendemir

  /10

  2017-02-02 22:33:00

  25-29 Ocak 2017 tarihinde eşimle Kudüs turuna katıldık. Çok memnun kaldık,özellikle tur yetkilisi Abdullah beye ve tur rehberimiz Muhammed beye özellikle teşekkür etmek isteriz. Çok bilgilendirici, samimi,içten ve dolu dolu bir tur programı oldu.Vesile olanlardan Allah razı olsun. Burak Turla tekrar bir tur programı daha yapmak isteriz inşAllah.

 • Musa Kahyaoğlu

  3.75/10

  2016-06-20 09:47:00

  Sömestre tatilinde yapmış olduğumuz Kudüs Turu bizim açımızdan çok verimli geçti. Orada yaşananları birebir izleme gözleme imkanımız oldu. Gerek rehberimiz gerekse Burak Tur temsilcisi arkadaşların gayret ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Burak Tur u Kültürel geziler için hararetle tavsiye ederim. Pişman asla olmazsınız. Memnuniyetiniz size kalır. Selametle.

 • Necdet Tosun

  /10

  2016-03-09 10:00:00

  Hindistan seyahati, İmam-ı Rabbani başta olmak üzere birçok Allah dostunun türbesini ziyaret ve Hindistan'ı daha yakından tanıma fırsatı verdi. Burak Tur'a teşekkürler, tüm katılımcılara selam ve sevgiler.

 • Abdurrahman Salih Baltacı

  /10

  2016-02-27 10:11:00

  Selamun aleyküm Burak tur sahibi ve yöneticilerine teşekkürler ediyorum. Sömestri kudüs ziyareti programıyla mescidi aksaya gittik. Organizasyon çok güzeldi. Peygamberler beldesi kutsal Kudüs ve Filistin çok güzeldi. Bize tur liderliği yapan Abdullah bey çok güzel hizmetlerde bulundu, Rabbim razı olsun. Rehberimiz Muhammed beyde belde ve tarihiyle ilgili bizlere çok güzel bilgiler sundular. Rabbim razı olsun. Bu güzel beldelerin İsrail işgalinden en yakın Zaman'da kurtulması duasıyla...

 • İsmail Taşpınar

  /10

  2016-02-11 10:12:00

  Ailemle birlikte 4-7.02.2016 tarihleri arasında düzenlenmiş olan Kudüs turuna katıldık. Turun organizasyonu, rehberlerin ve tur sorumlusunun insani ilişkileri; grubun uyumlu oluşu çok güzel bir gezi tecrübesini yaşamamıza vesile oldu. Gezi rehberinin özellikle Filistinli oluşu ve belli bi eğitim düzeyine sahip olup Türkçe biliyor olması yerel konuları doğrudan ve orada yaşayan birinden öğrenmemize vesile olması çok güzeldi. Önümüzdeki seyahatlerde mutlaka Burak Turu düşünüyoruz ve Kudüs turuna katılacak olanlara tavsiye ediyoruz.

 • Müberra Tigin

  /10

  2015-09-26 20:27:00

  Arkadaslarimin tavsiyesi uzerine gittigim 2015 Kurban Bayrami FAS-ENDULUS TURundan son derece memnun kaldim. Rehberlerimize ve tur liderimize cok tesekkur ediyorum .

 • Fatma İmran Bayburtlu

  /10

  2015-09-01 10:06:00

  Halam ve kuzenimle birlikte hindistan turuna katıldık. Burak turla olan ilk yurt dışı gezimden cok memnun kaldim. Ulke sartlarina gore sunulan imkanlar mukemmeldi. Tum burak tur ailesine, Ahmet şeker Bey'e, orda bizleri rahat ettirmek için elinden geleni yapan rehberlerimiz Ammar Bey'e, Habibullah Bey'e ve Mirac Bey'e cok teşekkür ediyorum. Allah nasip ettigi surece BURAK TUR NEREYE BIZ ORAYA...

 • Hacı Ali Erkaya

  /10

  2015-06-26 10:08:00

  13 Mayıs 2015 Kudüs Turu'na ailemle katıldım. Kudüs, El Halil, Beytüllahim, Eriha, Yafa gibi tarihi ve kutsal mekanları gezdiren, bilgilendiren zamanı iyi kullandırıp Mescid-i Aksa'da umre tadında seyahat imkanı sağlayan Burak Tur'a ve çok değerli rehberleri Abdullah Bey'e ve Muhammed Bey'e teşekkür ederim. Bir başka seyahette buluşmak üzere Allaha emanet olun.

 • Fatma Kırış

  /10

  2015-05-07 19:41:00

  Merhaba. Kastamonu'dan yazıyorum sizlere. Tek başına bir bayan dil bilmeden yabancı bir ülkeye bilmediği bir turla gider mi, eleştirileri arasında çıktım yola. İyi ki de çıkmışım. Güven, ilgi alaka, namaz vakitlerindeki ve helal yiyeceklerdeki hassasiyet gerçekten üst düzeydeydi. Açıkçası bir şirket soğukluğuyla değil bir aile sıcaklığı ile karşılaştım. Gerek sahipleri gerek bürodaki çalışanları oldukça titiz ve sorumluluk sahibi olduklarını gezi programında yazan her şeyi gerçekleştirerek göstermiş oldular. Burak Tur ile ilk seyahatimi Endülüs'e gerçekleştirdim. İspanya ve Fas mutlaka görülmesi gereken yerler. İspanya'yı yazmayacağım herkes tarafından malum zaten. Ama Fas'a da mutlaka gidilmeli. Bu sebeple iki ülkenin bir arada olması çok iyi bir fikir. Fas'ın kendine has otantik dokusu ilginç. Sonraki ziyaret yerim yine Burak Tur ile (önceki turdan memnun kaldığım için) Kudüs-ü Şerif oldu. Burada da verilen sözlerin her biri harfiyen yerine getirildi. Güvenlik konusunda hiçbir problem yaşamadık. Her iki ziyaret yerinden tur şirketinden ziyadesiyle memnun kaldım. Hele hele tek başına seyahat etmeyi düşünen bir bayansanız hiç tereddütsüz Burak Turu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tek şikayetim lütfen gezi yelpazesi biraz daha genişlesin. İyi ki varsınız. Teşekkürler. Not: Burak Tur ile gezi programına düşünen kişilerle tavsiyelerimi düşüncelerimi Burak Tur aracılığı ile paylaşabilirim.

 • Nurgül Çeçe

  /10

  2015-02-03 09:13:00

  ‘’Ey kentlerin en acılısı,ey KUDÜS, ey peygamberler kokusu, ey yerin göklere en yakın avlusu…’’ Kudüs, hakkında çok şeyler okuduğum, izlediğim ve duyduğum kadim bir kent.Yıllar önce; 1948 yılında çocukken ülkesi Filistin’i terk edip Şam’da ve Londra’da yaşamaya mahkum edilen Ghada Karmi’nin ‘’Fatıma’yı Ararken (In Search of Fatima A Palestinian Story) adlı kitabını okuyup etkilenmiş ve Filistin’i görmeyi dilemiştim… Çok şükür gidip görmek nasip oldu. Başlangıçta bir rüya, bir hayal zannettim. Öyle muhteşem,öyle mübarek bir yer ki… Anlatılamaz ancak yaşanır… Nereye dönseniz bir peygamber, bir sahabi, bir evliya ve kutsal bir mekan… Önce Kudüs’ün kalbindeki Mescid-i Aksa; ilk kıble, Kubbet’üs Sahra, Miraç, Hz.Muhammed, Hz.İbrahim, Hz.Meryem, Hz.İsa, Hz.Musa, Hz.Yakup, Hz.Yusuf, Hz.Davut ve Hz. Süleyman’ın maneviyatıyla sarsılıyorsunuz… Sonra Zeytindağı, kıyamet, mahşer yeri, sırat köprüsü, cennete açılan kapı ve daha bir çok Allahu alem bilgi aklınıza hücum ediyor… O zaman, bu kentin neden paylaşılamadığını idrak ediyorsunuz. Hatta bir arkadaşın ’’Burası bu kadar kutsal mıydı?’’ diyen cümlesini duyabiliyorsunuz. Çünkü o da şaşırmış durumda… Kenti dolaşırken karşınıza çıkan İsrail askerlerinin ve Yahudi yerleşimcilerin, burası bizim edasıyla yürümeleri içinizi kanatıyor… İsrail’in, Filistin’in kalbine bir yılan gibi çöreklendiğini görmek acı veriyor… ’’ALLAHIM, Müslümanları uyandır, birleştir ve muzaffer kıl…’’ duasına gözyaşlarınız karışıyor… Anlatacak o kadar çok duygu ve bilgi biriktirdim ki… Allah tekrarını yaşatsın… Düşünsenize, namazınızı Mescid-i Aksa’da kılıyorsunuz, peygamberlerin ayağını bastığı topraklarda yürüyüp tefekkür ediyorsunuz… Daha ne olsun… Filistinli rehberimizin, Kudüs’ü yılda dört milyon turistin ziyaret ettiğini ve bunların sadece yüz bininin Müslüman olduğunu söylemesi bizi hem üzdü hem de utandırdı. Oysa Filistinliler bizleri çok iyi karşılıyor, yalnız olmadıklarını hissedip mutlu oluyorlar. Lütfen, bizzat giderek maddi ve manevi desteklerimizi esirgemeyelim. Artık ailem gibi olan ve KUDÜS seyahatimi eşsiz kılan BURAK TUR’A bir kez daha sonsuz teşekkürler… Vesselam…

 • Oğuzhan Acar

  /10

  2015-02-02 10:22:00

  Burak Tur'la Kudüs turundan akşam döndük. Bir kaç ufak problem hariç her şey çok güzeldi. (Bunun için programdan önce katılımcıların kaç kişiyle otelde konaklamak istediği tercihine uygun rezervasyon yapılmalı) Özellikle şirketin ikram ettiği son öğle yemeği unutulmaz. İlk fırsatta tekrar Kudüs'ü Burak Turla ziyaret etmek istiyorum. Teşekkürler Burak Tur.

 • Mustafa Everdi

  /10

  2014-12-27 10:15:00

  29 Temmuz - 4 Ağustos 2014 tarihlerinde ÖZBEKİSTAN seyahatine katıldım. Buraktur tur programında belirtilen her şeyi yaptı ve her yeri gezdirdi. Çok memnun kaldım. Bu kalitede bir hizmet her türlü takdirin üstündedir. kendilerini tebrik ediyorum.

 • Erdal Özdemir

  /10

  2014-12-15 19:19:00

  2014 yılında Burak Tur ile İran'a turuna katıldık. Organizasyon, rehberlik hizmetleri,ulaşım ve konaklama çok güzeldi. Başta Ahmet Bey olmak üzere tüm Burak Tur camiasına teşekkür ederiz. “Türkler Orta Asya’dan Anadolu’ya İran koridorundan geçerek gelmişlerdir. İran’ı görmeden Anadolu’yu anlayamazsınız. Edebiyatımız, genel kültürümüz, mimarimiz İran’sız anlaşılamaz”

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0242 524 54 40
 
arif@ernebooking.com
Hotel
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price