RegisterRemind My Password
Sign in
0 New Reservation
HOTEL ATLAS BEACH
Corporate
Description
Atlas Beach siz değerli misafirlerimiz için; huzurlu tatil anlayışını ön planda tutan, aynı zamanda doğaya ve insana duyduğu saygı çerçevesinde hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaktadır.
Address*
Telatiye Köyü İskele Mevkii No: 39 Konaklı Alanya / ANTALYA
Room Search
Prices
* Marked services are not free of charge.

General Information

Atlas Beach Hotel tanınmış tatil yöresi Alanyada, Konaklı mevkiindedir. Otel ile sahil arasında otel içinden geçilen 25 m.lik bir alt geçit bulunmaktadır. Konaklı merkeze 200 m. Alanya'ya 12 km, Antalya havaalanına 110 km ve Gazipaşa havaalanına 55 km uzaklıktadır.

Odalar;
Atlas Beach Hotel'de 75 adet çift kişilik oda, 80 adet 3 kişilik oda, 25 adet süit oda bulunmaktadır. Toplam oda sayısı 180, yatak sayısı 450 dir.

2 kişilik odalar:
2 adet ayrı yataklı veya 1 büyük yataklı olup deniz, havuz ve bahçe manzaralıdır. Zemini laminant döşelidir. Kablosuz internet, uydu TV, balkon, direkt telefon, minibar (giriş günü su ile doldurulur ), kiralık kasa, seccade, müzik, split klima, banyolarda duş, wc, duşakabin, fön.

3 kişilik odalar:
1 büyük yataklı ve 1 adet tek kişilik yataklı olup deniz, havuz ve bahçe manzaralıdır. Zemini laminant döşelidir. Kablosuz internet, uydu TV, balkon, direkt telefon, minibar (giriş günü su ile doldurulur ), kiralık kasa, seccade, müzik, split klima, banyolarda duş, wc, duşakabin, fön

Aile odaları:
2 ayrı yatak odası olup her odada 1 adet büyük veya 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur deniz, havuz ve bahçe manzaralıdır. Zemini laminant döşelidir. Kablosuz internet, uydu TV, balkon, direkt telefon, minibar (giriş günü su ile doldurulur), kiralık kasa, seccade, müzik, split klima, fön, banyolarda duş, wc, duşakabin, fön

Restaurant:
Türk ve Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerinin sunulduğu restaurantımız kapalı ve açık 350 kişi kapasiteli olup, kapalı bölüm klimalıdır. Otelimizde alkollü içecek servisi ve satışı yapılmamaktadır, ddışarıdan getirilmesi yasaktır. İslami usullere uygun olarak, tamamen hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretim yapan et ve et ürünleri firmalarından alınmaktadır, firmaların "helal sertifikası" mevcuttur. Taze sıkılmış meyve suları, kutu veya şişeli içecekler ücretlidir.

Tesimizde toplam 8 adet havuz mevcuttur. Erkek misafirlerimiz için ana binada 10m x 20m. ebatlarında erkek havuzumuz, 3m x 3m. ebatında çocuk havuzumuz, 2 adet kaydıraktan oluşan 8m x 8m. Ebatlarında erkek kaydırak havuzumuz ve 3m x 3m. Boyutlarında erkek jakuzi havuzumuz mevcuttur.

Bayan misafirlerimiz için, sahil tarafında 8m x 17m. ebatlarında bayan havuzumuz 5m x 5m. ebatında çocuk havuzumuz, ve 2 adet kaydıraktan oluşan 8m x 8m. ebatlarında bayan kaydırak havuzumuz ve ayrıca SPA merkezimizde 5m. x 10m ebatında kapalı yüzme havuzumuz mevcuttur.

Tecrübeli erkek ,bayan ve çocuk animatörlerimizce gündüz ve gece şovları düzenlenmektedir, 3-12 yaş arası çocuklar için  mini klüp mevcuttur, ayrıca çocuk oyun parkı vardır masa tenisi, bilardo ,plaj voleybolu, dart,  basketbol, fitness center.  

Kapalı yüzme havuzumuzunda içinde bulunduğu wellness spa merkezimiz de Türk hamamı, sauna, buhar odası, güzellik merkezi, masaj çeşitleri mevcuttur.

Mescid: Otelimizde bayanlar ve erkekler için ayrı Mescid imiz mevcuttur. tesisimizin tüm odalarında kıble yönünü gösterir işaret vardır.

- 00-12 yaşları arasında çocuklar ücretsizdir.
- 0-4 yaşları arasındaki 2.çocuk ücretsizdir.
- 5-12 yaşları arasındaki 2.çocuk %50 indirimlidir.
- 13 yaşındaki çocuk %30 indirimlidir.

Cancellation Requirements

- Belgelenen mucbir sebepler (ölüm,kaza v.b) iptal ve iade talepleri için %10 kesinti ile iade yapılır.
- Konaklamaya 30 gün kala mazeretsiz yapılan iade ve iptallerde %10 kesinti yapılır.
- Konaklama tarihine 30-15 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %40 kesinti yapılır.
- Konaklama tarihine 14-7 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %70 kesinti yapılır.
- Konaklama tarihine 7-0 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde ücret iadesi yapılır.

Location Information

Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0242 524 54 40
 
arif@ernebooking.com
Atlas Beach siz değerli misafirlerimiz için; huzurlu tatil anlayışını ön planda tutan, aynı zamanda doğaya ve insana duyduğu saygı çerçevesinde hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaktadır.
Fiyatları incelemek istediğiniz oda tipini seçin.
36.62947,31.7667ha16733Hotel/ha.16733-Hotel-Atlas-Beach
Ages