RegisterRemind My Password
Sign in

Hindistan Turu 3

Hindistan TourHindistan TourHindistan TourHindistan TourTac Mahal Tour

Hindistan Turu

Delhi - Serhend - Agra - Jaipur

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

 

 • Hindistan'da zaman zaman yaşanan olumsuz trafik koşulları nedeniyle tur programındaki yerler vakit yettiğince gezilecektir.
 • Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.
 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların cami ve mescid gibi mekanlarda toplu olarak eda edilmesi gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Mümkün olmadığı durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanılmaktadır.
 • Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile isimleri değişebilir.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür.
 • Emel Açıkgöz

  0/10

  2019-10-03 09:51:00

  20_26 Eylül 2019 Hindistan turuna eşimle birlikte katıldık. Bu bizim Kudüs ten sonra Burak turla ikinci gezimiz. Çevremdekiler soruyor,hangi turla gittiniz diye, hemen benim bir Burak turum var diyorum. Her konuda güvenilir, her konuda hassasiyeti... Çok çok memnunuz. Ferit Beye, rehberimiz Ahmet Beye sonsuz teşekkürler. Şimdiden bir sonraki gezimiz için planlar yapmaya başladık. Tabiki tereddütsüz Burak turla... Selamlar.

 • Gülseren Erdem

  0/10

  2019-09-29 15:33:00

  20-26 eylül tarihlerinde hindistan turuna katıldık.Ferit hocamızın düzenliliği ve plan program yeteneği, Ahmed hocamızın üstün bilgileri ve misafirliği, tur arkadaşlarımızın da çok uyumlu olmaları sayesinde rüya gibi bir tatil gecirdik.Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Ahmet Angı

  0/10

  2019-09-29 15:14:00

  Burak tur ile 2. Seyahatim. 20-26 Eylül 2019'da Hindistan turuna katıldım. Vize meselesi yüzünden çok istediğim halde hep geciktirmiştim. Vize konusunda da burak tur yardımcı oldu, çok kolay halloldu. Seyahat çok çok verimli oldu. Son derece memnun kaldım. Burak tur hem mükemmel bir programı, hem de çok iyi yetişmiş, iyi türkçe konuşan bir yerel rehberle çalışması sayesinde beklentimin çok çok üzerinde, güzel, verimli ve her şeyin ötesinde çok huzurlu bir seyahat oldu. Bunda katılımcıların son derece uyumlu olması da ayrıca bizim için bir şanstı. Hindistan gerçekten görülmesi gereken bir coğrafya ve gitmeyi düşünenlere hiç tereddütsüz Burak turizmi öneririm. Başta kıymetli Ferit Şeker kardeşime ve bu seyahatin organizasyonunda emeği geçen tüm Burak tur çalışanlarına teşekkür ediyorum. Burak turun belirtmem gereken bir özelliği de ekonomik bir fiyata son derece lüks bir hizmet sunması. Çok düşündüm "şundan memnun olmadım" diye dile geticeğim bir şey bulamadım. Binlerce teşekkürler.

 • Şule Erdem

  0/10

  2019-09-28 15:50:00

  Buraktur ile gecen yıl çok memnun kaldığım Kudus turu sonrası bu yıl ailem ile beraber Hindistan turuna katıldık.Önyargılar ile gittiğim, yerine büyük bir mutluluk ve ayrılık hüznü ile döndüğüm harika bir turdu.Hindistan çeşitliliğin içindeki eşsiz ahenge sahip bir ülke.Gerek Ferit hocamız gerekse kendisine bizi hayran bırakan Ahmed hocamız bizlerle çok güzel ilgilendiler.Tatil planlarımızı Burak tur ile yapmaya devam edeceğiz.Çok teşekkür ederiz.

 • Ahmet Emin Yıldız

  /10

  2019-05-30 01:06:00

  Hindistan Turumuz ana hatlarıyla güzeldi. Beklentilerimi karşıladı. Rehber ve görevli arkadaşların da hizmetler eksiksizdi. Teklif olarak da Programa bir veya iki gün ilave edip örn. Ganj nehri gösterilebilirdi. Cuma mescidinde Cuma namazı kılabilseydik iyi olacaktı.

 • Hüseyin Kaya

  /10

  2019-05-09 15:18:00

  26 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşen Hindistan 2 turuna eşim ile birlikte katıldım. Başta tur rehberimiz Ferit Şeker beye ve yerel rehber Ahmet Kureyşi beye çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok zorlu bir coğrafyada harika bir organizasyona imza attılar. Turumuzda baştan sona güleryüz gördüğümüz gibi beklediğimizin üstünde bir hizmet gördüğümüzü rahatlıkla ifade edebiliriz. Hindistan hakkında yazılan tüm olumsuzluklara rağmen tüm arkadaşlara katılmayı şiddetle tavsiye ederim. Harika bir deneyim olduğunu göreceksiniz. ÖNERİLERİM; Grubumuzdaki arkadaşlarda gözlemlediğim kadarı ile Hindistan'a kadar gidip Ganj nehrini görememek ve Delhi'deki "Kırmızı Kale"nin gezilememesi de hayal kırıklığı oluşturdu. Elbette coğrafya çok çetin, trafik bir kâbus. Bu nedenle, türbe gezmeye doyan katılımcıların rağbetlerinin de olmadığını gözlemleyerek turun 5. günü Ajmer'e yapılan türbe gezisinin programdan çıkartılarak bunun yerine, ganj nehri programı, Kırmızı Kale gezisi ve önünden geçip göremediğimiz Cihan Şah Türbesi'nin ziyaretinin (en azından nadide bir sanat eseri olduğunu gezimize katılan tarih profösörü Kazım Ceylan bey söyledi) programınıza eklenmesini bir dost ve kardeşiniz olarak teklif ederim. Saygılarımla. Av.Hüseyin KAYA

 • Belgin Kocamanoğlu

  /10

  2019-05-03 01:10:00

  Hindistan Turu Burak turla seyahat etmenin bir ayricalik oldugunu hissettigim gezi oldu.emegi gecen herkesten Allah razi olsun.sonraki gezilerimde tercih edebilecigim bir firma bulmanin mutlulugu icindeyim.ozellikle namaz vakitlerinde hassasiyet cok guzeldi

 • Celal Kocamanoğlu

  /10

  2019-05-03 01:07:00

  Her şey güzeldi bundan sonra turlarım sizinle tşk ederim. Beni bilgilendirin.

 • Turan Saka

  /10

  2018-06-22 00:08:00

  Katıldığımız Hindistan ve Bosna Turu dolu dolu geçti. Orta Asya Turunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

 • Pınar Üşümez

  0/10

  2018-03-30 09:18:00

  Esselamu aleyküm, 18-24 Mart arası katılmış olduğum Hindistan turundan çok memnun kaldım. Tüm rehberlerimiz her gittiğimiz yer için ayrı ayrı bilgiler verip nerede ne yapmamız ve yapmamamız gerektiğini söylediler. Hindistan için; İlk gittiğinde ya hiç beğenmez ya da aşık olursun demişlerdi. Galiba ben aşık olanlardanım, fırsatım olursa defalarca gidebilirim. Her şeyden önce maneviyatı çok yüksek, insanın kalbi ferahlıyor. Eskiden beri hayallerimde olan Hint kıyafetlerinden çok uygun fiyatlara bir sürü alma fırsatım da oldu, ellerime desenli Hint kınası yaktırma fırsatım da - gerçi müşterim olmasa bunu yapamazdım sanırım - Sözün kısası Hindistan'dan oraya aşık olmuş biri olarak ayrıldım. İnşaAllah tekrar gitmek nasip olur. Gitmek isteyen herkese Burak Tur ile gitmelerini tavsiye ederim çünkü bana göre manevi büyükleri ziyaret edemedikten sonra o ülkeye gitmenin çok bir anlamı yok açıkçası. Tekrar teşekkür ederim.

 • Hülya & Sıddık Görük

  /10

  2018-03-29 14:23:00

  18/3/2018 Hindistan turuna eşimle birlikte katıldık gezimiz çok güzel geçti emeği geçen herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz özellikle ferit beye titiz çalışmalarından ve alakalarından dolayı çok teşekkürler ayriyeten emir beye Ahmet beye Her konuda yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyoruz kendimizi. aile içinde hibi hissettik her şey istediğimiz gibi gelişti ilk defa gidiyoruz burak turla Çok memnun kaldık her şey için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz başka turlarda beraber olmak umuduyla başarılarınızın devamını diliyoruz Allaha emanet olunuz.

 • Necdet Tosun

  /10

  2016-03-09 10:00:00

  Hindistan seyahati, İmam-ı Rabbani başta olmak üzere birçok Allah dostunun türbesini ziyaret ve Hindistan'ı daha yakından tanıma fırsatı verdi. Burak Tur'a teşekkürler, tüm katılımcılara selam ve sevgiler.

 • Abdurrahman Salih Baltacı

  /10

  2016-02-27 10:11:00

  Selamun aleyküm Burak tur sahibi ve yöneticilerine teşekkürler ediyorum. Sömestri kudüs ziyareti programıyla mescidi aksaya gittik. Organizasyon çok güzeldi. Peygamberler beldesi kutsal Kudüs ve Filistin çok güzeldi. Bize tur liderliği yapan Abdullah bey çok güzel hizmetlerde bulundu, Rabbim razı olsun. Rehberimiz Muhammed beyde belde ve tarihiyle ilgili bizlere çok güzel bilgiler sundular. Rabbim razı olsun. Bu güzel beldelerin İsrail işgalinden en yakın Zaman'da kurtulması duasıyla...

 • İsmail Taşpınar

  /10

  2016-02-11 10:12:00

  Ailemle birlikte 4-7.02.2016 tarihleri arasında düzenlenmiş olan Kudüs turuna katıldık. Turun organizasyonu, rehberlerin ve tur sorumlusunun insani ilişkileri; grubun uyumlu oluşu çok güzel bir gezi tecrübesini yaşamamıza vesile oldu. Gezi rehberinin özellikle Filistinli oluşu ve belli bi eğitim düzeyine sahip olup Türkçe biliyor olması yerel konuları doğrudan ve orada yaşayan birinden öğrenmemize vesile olması çok güzeldi. Önümüzdeki seyahatlerde mutlaka Burak Turu düşünüyoruz ve Kudüs turuna katılacak olanlara tavsiye ediyoruz.

 • Müberra Tigin

  /10

  2015-09-26 20:27:00

  Arkadaslarimin tavsiyesi uzerine gittigim 2015 Kurban Bayrami FAS-ENDULUS TURundan son derece memnun kaldim. Rehberlerimize ve tur liderimize cok tesekkur ediyorum .

 • Fatma İmran Bayburtlu

  /10

  2015-09-01 10:06:00

  Halam ve kuzenimle birlikte hindistan turuna katıldık. Burak turla olan ilk yurt dışı gezimden cok memnun kaldim. Ulke sartlarina gore sunulan imkanlar mukemmeldi. Tum burak tur ailesine, Ahmet şeker Bey'e, orda bizleri rahat ettirmek için elinden geleni yapan rehberlerimiz Ammar Bey'e, Habibullah Bey'e ve Mirac Bey'e cok teşekkür ediyorum. Allah nasip ettigi surece BURAK TUR NEREYE BIZ ORAYA...

 • İsmail Ünal

  /10

  2015-08-28 10:03:00

  Hindistan turuna eşim ile birlikte katıldım. Daha önceden muhtelif turlar ile yurt içi ve dışı turlara katıldım. Özellikle şirket yetkililerinin vize başvurusundan ülkeye dönünceye kadar olan ilgi ve alakası gayet başarılı başta Ahmet Şeker bey diğer arkadaşlara müteşekkirim. Allahtan başarılarının devamını diliyorum. Allah iyi insanlarla karsilastirsin ve sonumuzu hayirli eylesin. inşallah başka bir ülke seyahatinda bulunmak duasıyla...

 • Hacı Ali Erkaya

  /10

  2015-06-26 10:08:00

  13 Mayıs 2015 Kudüs Turu'na ailemle katıldım. Kudüs, El Halil, Beytüllahim, Eriha, Yafa gibi tarihi ve kutsal mekanları gezdiren, bilgilendiren zamanı iyi kullandırıp Mescid-i Aksa'da umre tadında seyahat imkanı sağlayan Burak Tur'a ve çok değerli rehberleri Abdullah Bey'e ve Muhammed Bey'e teşekkür ederim. Bir başka seyahette buluşmak üzere Allaha emanet olun.

 • Fatma Kırış

  /10

  2015-05-07 19:41:00

  Merhaba. Kastamonu'dan yazıyorum sizlere. Tek başına bir bayan dil bilmeden yabancı bir ülkeye bilmediği bir turla gider mi, eleştirileri arasında çıktım yola. İyi ki de çıkmışım. Güven, ilgi alaka, namaz vakitlerindeki ve helal yiyeceklerdeki hassasiyet gerçekten üst düzeydeydi. Açıkçası bir şirket soğukluğuyla değil bir aile sıcaklığı ile karşılaştım. Gerek sahipleri gerek bürodaki çalışanları oldukça titiz ve sorumluluk sahibi olduklarını gezi programında yazan her şeyi gerçekleştirerek göstermiş oldular. Burak Tur ile ilk seyahatimi Endülüs'e gerçekleştirdim. İspanya ve Fas mutlaka görülmesi gereken yerler. İspanya'yı yazmayacağım herkes tarafından malum zaten. Ama Fas'a da mutlaka gidilmeli. Bu sebeple iki ülkenin bir arada olması çok iyi bir fikir. Fas'ın kendine has otantik dokusu ilginç. Sonraki ziyaret yerim yine Burak Tur ile (önceki turdan memnun kaldığım için) Kudüs-ü Şerif oldu. Burada da verilen sözlerin her biri harfiyen yerine getirildi. Güvenlik konusunda hiçbir problem yaşamadık. Her iki ziyaret yerinden tur şirketinden ziyadesiyle memnun kaldım. Hele hele tek başına seyahat etmeyi düşünen bir bayansanız hiç tereddütsüz Burak Turu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tek şikayetim lütfen gezi yelpazesi biraz daha genişlesin. İyi ki varsınız. Teşekkürler. Not: Burak Tur ile gezi programına düşünen kişilerle tavsiyelerimi düşüncelerimi Burak Tur aracılığı ile paylaşabilirim.

 • Oğuzhan Acar

  /10

  2015-02-02 10:22:00

  Burak Tur'la Kudüs turundan akşam döndük. Bir kaç ufak problem hariç her şey çok güzeldi. (Bunun için programdan önce katılımcıların kaç kişiyle otelde konaklamak istediği tercihine uygun rezervasyon yapılmalı) Özellikle şirketin ikram ettiği son öğle yemeği unutulmaz. İlk fırsatta tekrar Kudüs'ü Burak Turla ziyaret etmek istiyorum. Teşekkürler Burak Tur.

 • Mustafa Everdi

  /10

  2014-12-27 10:15:00

  29 Temmuz - 4 Ağustos 2014 tarihlerinde ÖZBEKİSTAN seyahatine katıldım. Buraktur tur programında belirtilen her şeyi yaptı ve her yeri gezdirdi. Çok memnun kaldım. Bu kalitede bir hizmet her türlü takdirin üstündedir. kendilerini tebrik ediyorum.

 • Erdal Özdemir

  /10

  2014-12-15 19:19:00

  2014 yılında Burak Tur ile İran'a turuna katıldık. Organizasyon, rehberlik hizmetleri,ulaşım ve konaklama çok güzeldi. Başta Ahmet Bey olmak üzere tüm Burak Tur camiasına teşekkür ederiz. “Türkler Orta Asya’dan Anadolu’ya İran koridorundan geçerek gelmişlerdir. İran’ı görmeden Anadolu’yu anlayamazsınız. Edebiyatımız, genel kültürümüz, mimarimiz İran’sız anlaşılamaz”

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0242 524 54 40
 
arif@ernebooking.com
Hotel
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
HİN04OCA20
TRY
TRY
TRY