RegisterRemind My Password
Sign in

HAC - Oda Tercihli Konaklama

Medine Gece TourMekke Tavaf TourMedine TourUmre Fotoğrafları TourNur Dağı TourMedine Şemsiyeler TourKabe Kapısı Tour

HAC ODA TERCİHLİ UZUN SERVİSLİ EKONOMİK GRUP SEYAHAT PROGRAMI

4 Gece Medine / 36 Gün Mekke
Toplam: 41 Gün
Medine: 4* Merkeziyye Otelleri (300mt)
Mekke: Servisli HAC Binaları (3500mt)

Huzurlu ve makbul bir HAC yaşamak DUA’sı ile;
Bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere.

 • Program içerisinde belirtilen uçuş tarih ve saatleri örnek saatler olup; THY tarafından yapılacak tahsis sonrası kesinleşecektir.
 • Abdül Kadir Çoban

  0/10

  2018-12-29 14:40:00

  2018 yılında hacca iki kişi olarak gittik. Şirket yetkilileri ve diyanet görevlilerinden çok memnun kaldık. Konaklama ve aldığımız hizmetten çok ziyadesi ile memnun olduk. Bu yıl ve gelecek yıllar da ki haci adaylarına gönül rahatlığı ile burak turizmi tavsiye ediyorum.

 • Alpaslan İlhami Motur

  0/10

  2018-12-29 12:08:00

  Hac ve Umre ibadetimizin gerçekleşmesi noktasında hizmet aldığımız Burak Tur ve yetkililerine teşekkür ederiz. Layıkı ile hizmet aldık. Bu yıl da hac görevini yerine getirecek davet gelen hacı adaylarına mutlaka ve mutlaka Burak Tur dan hizmet almalarını öneririm. Bizlere de çok dua ederler , Burak tur görevlilerine de.

 • Muammer Kaya

  0/10

  2018-12-29 11:09:00

  Allah işlerini rast getirsin. İki kişi gittik ve çok memnun kaldık. Ahmet bey olsun Ferit bey olsun Halit hoca Mustafa hoca Abdulaziz hoca Vahit hoca hizmet ve rehberlik konusunda gayet iyi idiler. Haklarınızı helal edin

 • Erhan Sonverdi

  0/10

  2018-12-29 10:16:00

  2018 yılında nasib olan Hac vazifemizi, Burak Tur'un harika rehberliğinde rahatlıkla eda ettik elhamdulillah. Baştan sona bizzat ilgi ve alakalarını, sıcak yaklaşımlarını hiç esirgemeyen şirket yönetimine, hem şirketten görevli, hem de Diyanet'ten görevli katılan tüm rehber hocalarımıza teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyorum. Birlikte tekrar Umre ve Hac yapabilmeyi niyaz eder, fırsat olursa kültür turlarına da katılmayı arzu ederim. Selam ve sevgiler.

 • Dr. Ali Parlar

  0/10

  2018-12-29 09:01:00

  Elhamdurillah 2018 hac vazifemizi Burak Tur ile yapma nasip oldu. Burak turdan Allah razı olsun diyorum çünkü, mekkede kaldığımız ortamda başka şirketlerde vardı, bu yüzden kıyaslama fırsatımız oldu. Arafattan önce sünnet olan 5 vakit namazımızı mina da kıldık. bu sünnetide yaptıran firma çok az. zaten bildiğim kadarıyla diyanet hiç yaptırmıyor. Allahım tekrar nasip ederse yine Burak Tur ile gideceğim.

 • Turgut Bayrakdar

  0/10

  2018-12-29 00:32:00

  Hac 2018 döneminde Burak Tur şirketi ile Hacı olmayı Cenabı Allah C.C. izniyle nasip oldu. Sirketin maddi ve manevi hizmetlerinden fevkalade memnun kaldık. Allah C.C. razı olsun.

 • Salih Kaya

  0/10

  2018-12-29 00:24:00

  2018 yılında hac vazifemizi yapmak nasip oldu. Burak turla gittik. Allah cc razı olsun çok güzel hac vazifesi yapmak nasıl oldu. Medine görevli Halid hocama Mekkede görevli Mustafa hocama çok teşekkür ederiz. Hac çıkan arkadaşlarımız gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

 • Mehmet Dikici

  /10

  2018-06-05 18:05:00

  Geçen yıl ifa ettiğimiz hac vazifemizden sonra Nisan ayı içerisinde yıllardır hayal ettiğimiz Özbekistan seyehati unutulacak gibi değil.Herşey okadar mükemmeldiki emeği geçen başta Ahmet ŞEKER beyefendiye ve ekibine sonsuz teşekkürler.Burak Tur la seyehat anlatılmaz ancak yaşanır.Saygılarımla

 • Sebahat Dikici

  0/10

  2017-11-07 17:16:00

  26 Agustos-5 Eylul 2017'de yedi yil bekledikten sonra cikan Hacc vazifemizi Burak Tur ile cok feyizlii yaptik. Mikdat Kutlu hocamizin anlatimi tavri ve Tur gorevlisi Ahmet Beyin ve diger gorevlilerin ilgl ve nezaketli tarzindan ve otelimizden ve grubtaki hacilarin anlayislarindan memnun kalip,yeni ve guzel insanlarla dostluklar edindik, Allah(cc)hamdolsun, isinin ehli, samimi, bilgili, adab bilen insanlarla Burak tur gorevlilerine selam olsun, hepsine sukranlarimizi sunarim. Dikkatimi ceken belki basit bir is sayilan coplerimizi toplarken Ahmet beyin israf etmeden, paketleyerek ayirmasi bile sorumluluk bilincinin gostergesi olarak cok hostu. Rabbim tekrarini nasib etsin..

 • Selma Önaloğlu

  /10

  2017-09-12 16:20:00

  2017 Yılı yapmış olduğumuz Hac ibadetin de Burak turu seçmemin ne kadar isabetli olduğunu samimi ve içten ilgi alakalarını görünce daha iyi anladım. Tüm personelin yardımcı olmak rahat bir Hac eda etmemiz için ilgilenmeleri Burak turun bu konu da ne kadar tecrübeli işini bilen kişiler olması da ayrıca bir avantaj olması idi buradan bu vesile ile tüm dostlara tavsiye ediyorum Ayrıca hac ve hac öncesi bizlere sahip çıkan sorunlarımızı anında gideren ve rahat hac ibadeti etmemizi sağlayan başta Ahmet şeker Bey Harun Bey Mustafa Hoca ve Mikdad Hoca olmak üzere Ümit Halit Arif Beye ve şu an da isimleri aklıma gelmeyen Tüm personelinize Teşekkür ederim… Saygılarımla Tekrar buluşmak dileği ile Allaha emanet olunuz…

 • Hatice Yazıcı

  /10

  2016-10-06 21:57:00

  2016 yili hacca gitmeye hak kazandigimizda esim hic dusunmeden Burak turizmi tercih etti fakat ben üzülerek kabullendim size hoş gelmeyen bir işte hayırda gizlidir buyuruyor Rabbimiz tekrar anladim.Başından sonuna kadar mükemmel bir seyahat ve ibadet yaşadık bu genç yaşımızda tabiri caizse mahşerde dirileceyegimiz yaşta bize mahşeri prova ettiren bu nimeti bize yaşattıran yüce Mevlamiz a sonsuz şükür Burak turizm e de emeği geçen bütün çalışanlarada cok teşekkürler ediyoruz Rabbimiz muvaffakiyetlerini artırsın nice seyahatlere rehberlik etsinler sünnetlere son derece ittiba ederek yaptığımız Hac ibadetimizi makbul etsin tekrarını nasip eylesin .Selametle..

 • Rahmi Örs

  /10

  2016-09-24 21:49:00

  Hac insanın belki hayatında bir kez yapabileceği müstesna bir ibadet. Hacca gideceğimiz belli olduğunda bir arkadaşımın önerisiyle Burak Turu seçtik. Hac boyunca aslında zamanlama yapılması gerçekten çok zor bir süreci Ahmet beyin rehberliğinde çok güzel bir şekilde yaşadık. Turda bize eşlik eden Mikdat hocamız konuşmaları, önerileriyle bize bu ibadeti kurallarına en uygun şekilde yapmamıza yardımcı oldu ve ikazlarıyla bizi yönlendirdi. Fıkhi bilgilerinden çok yararlandık. Yahya hocamız da bizi çoşkulu konuşmalarıyla motive etti ve İslam tarihinden canlı örneklerle ziyaret yerlerinde canlı bir ziyaret yapmamızı sağladı. Otel seçimleri ve transferler Mekke ve Medine'de mükemmeldi. Başından sonuna kadar çok iyi organizasyon olduğunu düşünüyorum. Tur yöneticisi ve bize rehberlik eden ve beraber Hac görevini yaptığımız arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bir kez daha böyle bir fırsat doğarsa tereddütsüz Burak Turu seçerim diye düşünüyorum. Emek veren herkesten Allah razı olsun. Prof.Dr.Rahmi Örs Konya

 • Abdullah Uzun

  /10

  2016-09-21 21:46:00

  1437/2016 yılı Hac vazifemizi Burak Tur ile yaptık. Nasılmıydı? Muhteşemdi. Hac değil, Peygamber S.A.V Efendimiz'in Sünnetine uygun HAC yapmak nasib oldu. Oteller olsun, bizimle ilgilenen Mustafa abi, Halit kardeşim ve diğer abilerim, Allah sizden razı olsun. Sizden ve Burak Tur Sahibi Ahmet Şeker Abime, Mikdat Kutlu ve Yahya Özkul Hocalarıma çok teşekkür ediyor Allah sizden Razı Olsun diyorum. Ben ve eşim çok memnun kaldık. gidip görmek, O muhteşem beldeleri Burak Tur ayrıcalığı ile yaşamak lazım. Ben ne kadar anlatsam boş. Gelin sizde yaşayın kardeşlerim. Allah'a c.c. emanet olun.

 • Şeyma Nur Kılıç

  /10

  2016-09-19 21:47:00

  2014 yılında umreye gitmek için tercih ettiğimiz Burak turu bu defa 5 eylül 2016 tarihinde ailemle birlikte Hac görevimizi yerine getirmek üzere Burak Tur ile yolculuğumuza başladık, yolculuğumuzdan önceki seminerlerde, yolculuk esnasında ve devamında görevli kişilerin bizleri uzun saatlerce bekleme konusunda psikolojik olarak hazırlaması bütün ibadet sürecimizi rahatlattı. Vazife süresince Yetkili hocalarımız tarafından hertürlü ayrıntıya kadar bilgilendirildik ve heran her soruyu sorma imkanı bulduk. İbadetlerimizi yerine getirmemize vesilen olan tüm Burak tur ekibine teşekkür ediyor ve tercih etmekte kararsız olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • Şevket Parlaz

  /10

  2016-07-27 09:56:00

  2014 hac'ına buraktur la katılmak nasip oldu. Hac için hazırlıklar yaparken hac programı nın Buraktur tarafından gönderilmesi (günlük ve detaylı bir şekil de) bizim için süpriz oldu çok memnun olduk. Hava alanından gönderilme ve yönlendirilme' miz (Harun bey) güzeldi. Mekke de karşılanmamız bize sahip çıkılması Mustafa Tekin hoca nın katkıları ve ibadetlerimize olan yönlendirmeleri ve katkıları Ahmet beyin katkıları kesinlikle küçümsenemez katkılarından dolayı kendilerinden ALLAH RAZI OLSUN. Medine de Halid Kösekara ve Mustafa Tekin hocalarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Minada Arafat da Müzdelife de Ve Jamarat da ibadetlerimizi yaparken Ahmet bey Halit bey Hasan hoca Mustafa hocalarımıza yardımlarından ve katkılarından dolayı ALLAH RAZI olsun. Bizlere Haçcul ekber vazifemizin yerine getirirken mutlu ve huşu için de, rahat etmemiz için üstün çaba göstermeleri bizleri çok mutlu etti. Bu haç vazifemizi buraktur ile yaptığımız için ALLAHA şükrettik. Haçcımızın ALLAH tarafından kolaylaştırılmasına ve güzel geçmesine katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Medine uğurlamasın da Halit ve Mustafa hocamıza İstanbul Hava alanın da Karşılamaya gelen harun beylerden ALLAH RAZI olsun derim. Teşekkürler buraktur ve ekibine.

 • Abdullatif Akyol

  /10

  2016-07-27 09:55:00

  2014 kura ile çıkan haccımıza eşim ile birlikte Burak Turizm ile gitmek nasip oldu elhamdulillah. 2012 de kurasız başka bir firmayla gitmiş idim. Ben 2014 haccının böyle kolay rahat ve lüks geçeceğini tahmin etmiyordum. Allah razı olsun başta Ahmet bey olmak üzere tüm personel gerçekten çok kaliteli ve bilgiliydiler. Daha önceden gittiğim için meşakkatleri biliyordum fakat Burak turizm ile sanki tatile gitmiş gibi çok kolay çok rahat yorulmadan her vakite otelden gidip geldik. Normal tip hac çıktı ama Burak Tur sayesinde 1. sınıf otellerde hac yaptık. Çok çok memnun kaldık tekrar Allah emeği geçenlerden razı olsun çok teşekkürler.

 • Ali Buğday

  /10

  2016-07-27 09:55:00

  2014 Hac döneminde Burak Turizm ile hac farizamı yerine getirdim elhamdulillah. Bu ibadetim için bu şirketi tercih etmemde ne kadar isabetli bir karar verdiğimi anlatamam. Tüm şirket yetkililerine ve mekke, medine rehberlerine çok teşekkür ederim. Böylesine dolu ve rahat bir hac yapacağımı hiç beklemezdim. Yine hac ve umre seyahatim olsa aynı şirketi düşünürüm. Sayın yetkililerin çalışmalarını ve hizmetlerini tüm dostlarıma anlatmakta ve tavsiye etmekteyim. Allah(cc) kendilerinden razı olsun. Allah(cc) yar ve yardımcıları olsun.

 • Nalan Atalay

  /10

  2015-11-18 09:52:00

  Burak turu 2013 yılında arkadaslarımın tavsiyesi üzerine umre ziyaretimizde tanıdım. 2015 yılında hac kurası çıkınca hiç tereddutsuz Burak turu tercih ettik, iyikide ettik. Özellikle hac vazifelerinde tecrübeli, güler yuzlu, bu konuda deneyimli ve işini ciddiye alan bır organizasyonu seçmiş olmanın ne kadar önemli oldugunu anlıyorsunuz. Huzur içinde bir hac yapma imkanı bulduk, şükrolsun. Rabbim tüm hacıların ve bizim haccımızı mebrur etsin inşallah. Miktad hocamızdan da Allah razı olsun. Her noktada o manevi derinliği ile yaptıgı tüm dualarını ve dualarımızı Rabbim kabul etsin inşallah. Bu vesile ile Ahmet bey ve Mekke ve Medinede her noktada yanımızda olan tüm çalışma arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkkür ederim. Allah razı olsun ve iki cihanda yardımcıları olsun. Rabbim bizleri ve tum isteyenleri tekrar tekrar makbul hac ve ümreler nasip etsin inşallah. Allaha emanet olun.....

 • M. Tahir Güneşer

  /10

  2015-10-04 09:52:00

  1436 yılı hac organizasyonuna katılma imkanı bulduğum Burak Tur firmasının tüm çalışan ve yöneticilerine teşekkür ve tebriklerimi buradan iletmek istiyorum. Özü-sözü bir, ticarete değil HİZMET sunduğu Allah'ın misafirlerinin görevlerini en güzel ve doğru şekilde yapmasına odaklanmış bu ekibi Allah iki cihanda aziz kılsın. İfa edilen görevlerin her aşamasında Kuran ve Sünnet çizgisini hassasiyetle yakalamaya çalışan ve misafirlerin yaşaması muhtemel problemleri önceden tespit ederek çözmekte mahir ve pro-aktif davranan bir kadrodan hizmet aldık. Başka benzer organizasyonlarla birlikte olunan Mina, Müzdelife ve Arafat'ta ise Burak turun hem teknik ekibinin hem de irşad ekibinin seçkinliğini ve vakarını yaşadık. Her boşa harcanan saniyenin 100.000 saniyelik kayıp olarak hesaba geçeceği yerlerde ve vakitlerde tüm vaktimizi dolu dolu ve en güzel şekilde geçirmek için gayret gösterildi. Allah tekrar tekrar o beldelerde bulunmayı, imkanı olmayanlara da imkanları nasib eylesin.

 • Şaban Gürbüz

  /10

  2015-03-19 20:49:00

  Bu önemli farz ibadetin bizzat tecrübe ettiğimiz Burak Turizm ile yapılmasını tavsiye ederiz. Ayrıca hacca gidecek arkadaşların gitmeden çok önce Prof. Dr. Mahmud Es'ad Coşan Hocaefendinin "Haccın Faziletleri ve İncelikleri" kitabını okumalarını ısrarla tavsiye ederiz.

 • Hüseyin Çelik

  /10

  2015-03-06 20:48:00

  Samimi ve yakın ilginin olduğu bir firma ile ve de Sünnete uygun bir hac yapmak isteyen tüm kardeşlerime Burak Turu tavsiye etmeye devam ediyorum. Ömürde bir kere yapılan bu ibadetin en verimli ve huzurlu bir şekilde yerine getirilmesi esas olduğu için dua almak dileğiyle tecrübemizi aktarıyoruz. Allah kabul eylesin.

 • Erol Ahıshalı

  /10

  2015-03-05 20:47:00

  2005 yılında Burak Turla Hacca, 2012 yılında itikaf programı kapsamında Ümreye gittim. Hizmetlerin kusursuz olması yanında, söyleyebileceğim en önemli şey bu ziyaretlerin manevi hazzı çok yüksek oldu. Bu nedenle herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • Abdullah Yazar

  /10

  2015-03-04 20:41:00

  2013 de Burak tur ile hacca gitmiş biri olarak ısrarla ama ısrarla BURAK TUR u tavsiye ederim. Önce Konya'dan direk götüren bir firmayı düşünmüştüm, aktarmalı gitmek kafama yatmamıştı. Ama burdan aktarmalı gidipte saatlerce Konya havalimanında bekleyenler olduğunu duydum. Bizim yolculuğumuz elhamd. sıkıntısız geçmişti. Yani aktarmalı gitmenin hiç bir sıkıntısı olmuyor hatta bazen daha avantajlı oluyor. Babasının zoruyla Burak tur a kaydolan bir arkadaş vardı, son gün değerlendirmeler yapılırken ''Şuna şahit oldum ki Burak Tur yetkilileri bize tam manasıyla sünnete uygun bir hac yaptırmak için çalışıyorlar, bu insanların başka bir derdi yok kardeşim bunu anladım'' demişti. Yine başka bir arkadaş yolculuklar boyunca ( ortamın samimiyetinden okadar etkilenmişki ) sürekli bizlere ikramlarda bulunuyordu. Memnuniyetini dile getiriyordu. Daha böyle yazmakla bitmeyecek hatıralar var 1434 den. Eminimki 1435 HAC organizasyonuna katılan kardeşlerimizde benzeri duygular içerisindedir. Bizlere anlatılamaz güzellikte bir HAC organizasyonu sağlayan BURAK TUR yetkililerine bir kez daha teşekkkür ediyorum. İyiki varsınız..

 • Aysun Aras

  /10

  2014-11-09 19:21:00

  18 günlük hac programınıza katılarak tamamlayıp dönen annem Seviye KARABULUT'un turunuzla yapmış olduğu ziyaretten çok memnun kalmış bulunmaktayız. Özellikle Ahmet ŞEKER bey ve ekibine göstedikleri ilgi alaka ve hassasiyetleri için annem adına çok teşekkür ederim. Bu memnuniyetimizi tüm eş dost ve akrabalarımıza da bildirmiş bulunmaktayız. Şayet umre ve hac ziyertlerini burak tur kanalı ile yapmaları konusunda sizlerle irtibata geçmelerini de ayrıca sağlayacağız. İyi günlerde görüşmek dileğiyle tekrar emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. İstanbul

 • Şevket Genççınar

  /10

  2014-11-08 09:59:00

  36 günlük hac vazifesi için Burak Tur'u tercih ettik. Annem ve yengem; şirketinizden, orada görevli tüm personelinizden, ilgi ve alakanızdan, hacılara sahip çıkmanızdan çok memnun kalmışlar. Özellikle Ahmet ŞEKER beyefendiden de çok memnun olmuşlar. Ahmet beyin şahsında tüm personelinize teşşekür ediyoruz. Ankara'daki tüm dostlarımıza sizi ve şirketinizi tavsiye ediyoruz. Başarılar, Selamlar... Allaha emanet olun. Ankara

 • Metin-Nalan Yaman

  /10

  2014-11-07 10:00:00

  Kısa tur hac programında BURAK TUR'u tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Ne kadar isabetli bir karar verdiğimizi şirket yetkililerinin olağanüstü çabalarını gördükten sonra daha iyi idrak ettik. Bizim sünnet-i seniyye'ye uygun feyizli, muhabbetli, bereketli bir hac yaşamamıza vesile oldukları için AHMET ŞEKER beye,YAHYA ÖZKUL hocamıza ve diğer şirket görevlilerine can-ı gönülden teşekkür ederiz. Allah hepsinden razı olsun.Tüm hacı arkadaşlarımıza selamlar. Diğer organizasyonlarda buluşmak duası ile Allaha emanet olun. Kocaeli

 • Harun Yücel

  /10

  2014-11-05 11:58:00

  Hac programında tur şirketi yetkilisi ve çalışanları olarak göstermiş bulunduğunuz hizmet kalitesi, işinize ve insana değer veren saygı ve anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, işlerinizde başarılar, sağlıklı günler temenni ederim. Alaşehir-Manisa

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0242 524 54 40
 
arif@ernebooking.com
Hotel
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Oda Tercihli Konaklama
TRY
TRY
TRY