RegisterRemind My Password
Sign in
0 New Reservation
ADİN BEACH HOTEL
Corporate
Description
Kendini daha da güzelleştirmiş yenilikleriyle, bay/bayan ayrı havuzları ve aile havuzlarıyla, bay/bayan ayrı plajı ve aile plajıyla tercihiniz olan tatilin bütün seçeneklerine karşılık bulacaksınız. Ailenize özgü villa seçeneklerinden, hizmetçi ve aşçıların tahsis edildiği özel havuzlu villa seçeneklerine kadar sizin için herşeyi düşünmüş olan Adin Beach, adeta ayağınıza serilmiş masmavi denizin serinliğinde helal sertifikalı zengin büfesinin sizi deniz kadar etkileyecek lezzetleriyle bekliyor...
Address*
D400, 07407 Avsallar/Alanya/Antalya, Türkiye
Room Search
Prices
* Marked services are not free of charge.

General Information

Akdeniz´in muhteşem güzellikleri ile örülü fantastik bir hayal dünyasında tatil yapmanın keyfini Adin Beach Hotel’de yaşayacaksınız. 27 bin metrekarelik alana kurulu harikulade bir tatil üssü. Farklı özelliklerle, farklı ihtiyaçlara cevap veren; konforun ve lüksün standarda dönüştüğü otelimizde standart odalardan lüks suitlere kadar değişen seçenekleri bulmanız mümkün.

Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum Mevkiinde bulunan otelimiz, Alanya’ya 22 km, Antalya Hava Limanı’na 105 km, Gazi Paşa Havaalanına 58 km ve Akseki – Konya - Ankara yol ayrımına sadece 27 km uzaklıktadır. Premium Herşey Dahil konseptiyle hizmet vermekte olan otelimizde, alkollü içecek hizmeti sunulmamakta olup, dışarıdan alkollü içecek girişi de mümkün değildir. Tüm yiyecek ve içecek ürünleri sertifikalı ve gönül rahatlığıyla tüketebilecek markalardan oluşmaktadır.

Birbirinden lezzetli yemeklerin sunulduğu Adin ve Selçuklu Restoranlarımızda farklı ve özlediğimiz yemekleri bulabileceksiniz. Dünya mutfaklarının en leziz tatlarını sunacak olan 3 adet A’la Carte Restoranımızda siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.300 metrelik sahil şeridi bulunan otelimizde, Bay ve Bayanların ayrı olarak kullanımına sunulan plajlara ilave olarak,Türkiye’de ilk olan, ailelerin birlikte kullanabileceği MIX(Ortak) plajımızda bulunmaktadır.

Toplamda 405 oda bulunan otelimizde, Flora Odaları ve Premium oda alternatifleri bulunmaktadır. Premium odalarımızın tamamı deniz manzaralıdır. Zengin bitki örtüsü içerisinde yer alan “Flora Mercan” odalarımız deniz kenarında bulunmaktadır. Bay ve Bayanlar için; Tatlı su havuzları, SPA hizmetleri, kapalı havuzlar ayrı ayrı olarak hizmet vermektedir.Aynı zamanda Bay ve Bayanların ortak olarak kullanabilecekleri MIX havuzumuzda bulunmaktadır.

HERŞEY DAHİL

Adin Beach Hotel’in ana restoranı olan “Adin Restoran” sabah kahvaltısı, öğle, akşam ve gece yemeklerinde hizmet vermektedir. Dünya mutfaklarından en özel seçimlerin açık büfe olarak sunulduğu restorandır. 800 kişilik kapasiteye sahip Adin Restoran’da, usta şeflerin maharetli ellerinden çıkan zengin yemek çeşitlerinin tadına doyamayacaksınız.

BAYANLARA ÖZEL

Havuzlar

Sadece bayan misafirlerin kullanıma sunulan, her biri farklı büyüklükte ve teknolojik donanımda olan kapalı ve açık havuzlar özelliklerine ve konumlarına göre hem yaz hem de kış aylarında konuklarımıza hizmet veriyor...

• 1 adet 80 m² ve 1,20 cm derinliğinde tatlı su havuzu 
• 1 adet 190 m² ve 1,50 cm derinliğinde tatlı su havuzu 
• 1 adet 100 m² ve 1,20 cm derinliğinde kaydıraklı tatlı su havuzu 
• 1 adet 7 m² ve 0,40 cm derinliğinde Çocuk tatlı su havuzu 
• 1 adet 125 m² ve 1,40 cm derinliğinde kapalı ve ısıtmalı havuz (Sezonluk olarak kullanılmaktadır) 
• 1 adet 7 m² ve 0,40 cm derinliğinde kapalı ve ısıtmalı çocuk havuzu (Sezonluk olarak kullanılmaktadır) 
• 1 adet 100 m² alana kurulu SPLASH ÇOCUK PARKI

Deniz

Deniz ve güneş bile size özel!

Akdeniz´in parlak güneşi, masmavi denizin eşlik ettiği 100 metre uzunluğundaki sahil, deniz üzerine kurulu 1 adet iskele, Aqua havuzu , soyunma kabinleri, güneşlenme alanları, güneş şemsiyeleri, şezlonglar, minderler, Kleopatra Snack Restoranımız ve serinletici içecekler eşliğinde Adin Beach Hotel ayrıcalığını doyasıya yaşayacaksınız...

Sadece bayan misafirlerin kullanımına sunulmuş olan Kleopatra Plajımız’da, tüm yorgunluğunuzu atacak ve tatili ruhunuza kadar hissedeceksiniz.Kleopatra Plajı, tamamen steril bir ortam olup, otel odalarından veya diğer alanlardan görünmeye karşı tamamen korumalıdır.

Adin Beach Hotel’de her gece farklı bir coşkuyu, heyecanı, mutluluğu, kısacası sınırsız duyguları keşfedeceksiniz. 150 m² alana sahip olan Disco’muzda, geleneksel birçok eğlenceyi tadabileceksiniz. Kına gecesi, bayanlar matinesi ve dahası…

Havuzlar

Bayanlar için tatlı su havuzları;

• 1 adet 80 m² ve 1,20 cm derinliğinde tatlı su havuzu 

• 1 adet 190 m² ve 1,50 cm derinliğinde tatlı su havuzu
• 1 adet 100 m² ve 1,20 cm derinliğinde kaydıraklı tatlı su havuzu
• 1 adet 7 m² ve 0,40 cm derinliğinde Çocuk tatlı su havuzu 
• 1 adet 125 m² ve 1,40 cm derinliğinde kapalı ve ısıtmalı havuz (Sezonluk olarak kullanılmaktadır)
• 1 adet 7 m² ve 0,40 cm derinliğinde kapalı ve ısıtmalı çocuk havuzu (Sezonluk olarak kullanılmaktadır) 
• 1 adet 100 m² alana kurulu SPLASH ÇOCUK PARKI

Bay için tatlı su havuzları;

• 1 adet 120 m² ve 1,40 cm derinliğinde tatlı su havuzu • 1 adet 100 m² ve 1,20 cm derinliğinde kaydıraklı tatlı su havuzu

• 1 adet 18 m² ve 0,40 cm derinliğinde çocuk tatlı su havuzu
• 1 adet 125 m² ve 1,40 cm derinliğinde kapalı ve ısıtmalı havuz (Sezonluk olarak kullanılmaktadır)
• 1 adet 7 m² ve 0,40 cm derinliğinde kapalı ve ısıtmalı çocuk havuzu (Sezonluk olarak kullanılmaktadır)

Deniz

Deniz ve güneş bile size özel!

Akdeniz´in parlak güneşi, masmavi denizin eşlik ettiği 100 metre uzunluğundaki sahil, deniz üzerine kurulu 1 adet iskele, 3 kaydırağa sahip Auqua Havuzu, kum Plaj ,  soyunma kabinleri, güneşlenme alanları, güneş şemsiyeleri, şezlonglar, minderler, Keykubat Snack Restoranımız ve serinletici içecekler eşliğinde Adin Beach Hotel ayrıcalığını doyasıya yaşayacaksınız...

Sadece bay misafirlerin kullanımına sunulmuş olan Keykubat Plajımızda, tüm yorgunluğunuzu atacak ve tatili ruhunuza kadar hissedeceksiniz.

MIX (ORTAK KULLANIM ALANI)

Havuz

Zengin bitki örtüsü ile kaplı Flora Bölgesi’nde yer alan havuzumuz, misafirlerimizin aileleriyle birlikte ortak olarak kullanabilecekleri şekilde hizmet verecektir. Sessizlik ve huzurlu bir ortam isteyen misafirlerimizi MIX(Relax) havuzumuza bekliyoruz. Şezlong ve şemsiye hizmeti ücretsiz olarak sunulacaktır.

1 adet 120 m² ve 1,40 cm derinliğinde tatlı su havuzu
1 adet 18 m² ve 0,40 cm derinliğinde çocuk tatlı su havuzu

Deniz

Akdeniz´in parlak güneşi, masmavi denizin eşlik ettiği 100 metre uzunluğundaki sahil, soyunma kabinleri, güneşlenme alanları, güneş şemsiyeleri, şezlonglar, minderler, Damlataş Snack Restoranımız ve serinletici içecekler eşliğinde, Adin Beach Hotel ayrıcalığını doyasıya yaşayacaksınız…

Misafirlerimizin, aileleriyle birlikte kullanımına sunulmuş olan Damlataş Plajımızda, tüm yorgunluğunuzu atacak ve tatili ruhunuza kadar hissedeceksiniz.

Damlataş Plajı’mızın vermiş olduğu hizmeti, başka hiçbir yerde bulamazsınız… Sizi sizden daha çok düşünen Adin Beach Hotel Yönetimi’nin size özel ayrıcalıklı hizmetidir.

ÇOCUKLARA ÖZEL

Her yaşta çocuk için ayrı ve özel olarak tasarlanmış pek çok aktivite ve hizmet sunan Adin Beach Hotel, çocuklarınızın harika bir tatil ve eğlence dolu günler yaşayacağı benzersiz bir masal diyarı...

Çocuklar için sunulan ayrıcalıklar; kapalı ve açık havuzlar, deniz, kreş, mini club, çocuk menüsü, mini disco, birbirinden farklı oyun alanından oluşan Splash Su Parkı ve çocuklarınızı eğlendirecek daha birçok alternatif...

Tüm havuzların bulunduğu alanlarda, çocuklara özel aşağıdaki detaylara göre çocuk havuzlarımız mevcuttur. Bay - Bayan kapalı havuzlarında da yine çocuk havuz alternatifi bulunmaktadır.

MIX (Ortak Alan);

1 adet 24 m² ve 0,40 cm derinliğinde çocuk tatlı su havuzu
Bayanlar bölümünde, 100 m² alana kurulu ve birbirinden eğlendirici su oyunlarının bulunduğu Splash Su Parkı’nda çocuklarınız eğlencenin tadına varacak.

Not

Splash Su Parkı, Bayanlar bölümünde olup çocuklar anneleri gözetiminde kullanacaklardır. 6 yaş ve daha büyük erkek çocukların bayanlar bölümüne girmeleri yasak olduğu için, Splash Su Parkını kullanmaları maalesef mümkün değildir.

Mini Club

Çocukların, sizin için değerini biliyor ve bu nedenle onlara çok iyi bakıyoruz… Tüm misafirlerimiz bizim için ayrıcalıklıdır, fakat çocuklar biraz daha ayrıcalıklıdır. Bu nedenle çocuklarımıza özel bir dünya kurduk ve onları eğitimli personelimize emanet ettik.

Flora odalarının bulunduğu zengin bitki örtüsünün tam ortasında bulunan Mini Kulübümüzde, çocuklarımız gün boyu birbirinden eğlenceli aktivitelerle hem eğlenecek hem de öğrenecekler…

KURALLAR

- 00 -06 yaş ücretsiz
- 07 -12 yaş % 50 indirim.
- Alkol ve alkollü ürün kullanımı yasaktır
- Otele giriş 16:00 / çıkış 11:00’dir
- Tatilinizin son günü, odanızdan saat 11:00’da ayrılmanız gerekmektedir. Sizden sonra konaklama yapacak olan misafir için odanızın hazırlanması gerekmektedir.
- En geç saat 12:00’da otelden ayrılmış olmanız gerekmektedir. Çıkış günü öğle yemeği alma hakkınız maalesef bulunmamaktadır. Belirtilen saatte otelden ayrılmadığınız takdirde, o günkü oda fiyatları üzerinden ücret talep edilecektir.
- Konaklama tarihinize minimum 7 gece kalana kadarki süre içerisinde rezervasyon değişikliği yapabilirsiniz. Konaklama tarihinize 7 gece ve daha az süre kalmışsa, herhangi bir değişiklik yapılmaz ve gelmediğiniz günlerin de parası tahsil edilir ve size iade yapılmaz.
- Konaklayan misafir erken çıkarsa kalan günleri herhangi bir iade yapılmaz ve kullanamadığı günler sonradan kullanılamaz.
- Evcil hayvan kabul edilmemektedir

Cancellation Requirements

- Otele giriş tarihinden 21 gün öncesine kadar: Ücretsiz İptal.
- 20- 15 gün arası: Rezervasyon ücretinin 50 %'i kesinti yapilir. Kalan ödeme iade edilir.
- 14 - 8 gün arası: Rezervasyon ücretinin 75%'i kesinti yapilir. Kalan ödeme iade edilir.
- 7 günden daha az zaman kala ve giriş gününden sonraki iptallerde iade yapılamaz.
- Rezervasyon tarih değişiklik istekleri, misafir giriş tarihinden 7 gün önce otele bildirilmelidir. Otelin müsaitlik durumuna göre tarih değişikliği yapılacaktır. 

Location Information

Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0242 524 54 40
 
arif@ernebooking.com
Kendini daha da güzelleştirmiş yenilikleriyle, bay/bayan ayrı havuzları ve aile havuzlarıyla, bay/bayan ayrı plajı ve aile plajıyla tercihiniz olan tatilin bütün seçeneklerine karşılık bulacaksınız. Ailenize özgü villa seçeneklerinden, hizmetçi ve aşçıların tahsis edildiği özel havuzlu villa seçeneklerine kadar sizin için herşeyi düşünmüş olan Adin Beach, adeta ayağınıza serilmiş masmavi denizin serinliğinde helal sertifikalı zengin büfesinin sizi deniz kadar etkileyecek lezzetleriyle bekliyor...
Fiyatları incelemek istediğiniz oda tipini seçin.
36.60735,31.78493ha16726Hotel/ha.16726-Adin-Beach-Hotel
Ages